Sukcesy młodych Torfiorzy

2021-12-23 22:53:49

Torfiorze Team sześcioma medalami w Gwiazdkowym Turnieju w BJJ GI i NO GI dla dzieci i młodzieży w Mińsku Mazowieckim zakończyli sezon startów w 2021 roku. Zawody rozegrano w dwóch formułach: Gi (w kimonach) i No Gi (bez kimon). W obu bardzo dobrze spisali się reprezentanci bełchatowskiego klubu.

W swoim debiucie złoty medal w formule Gi w kategorii +33 kg ośmiolatków zdobył Jan Banaś. Po dwa krążki wywalczyli Paweł Rośniak i Zuzanna Wojdalska. Paweł sięgnął po srebro w No Gi/U-14/+66 kg oraz brązowy medal w Gi/U-14/+66 kg. Zuzanna Wojdalska zdobyła dwa brązowe medale w Gi/U-12/- 38 kg oraz w No Gi/U-12/-38 kg. Szósty medal dla bełchatowskiego klubu - także brązowy - dołożył Aleksander Banaś w kat. Gi do lat 12 i do 50 kg.

Trenerem grupy Torfiorze Team jest Ariel Kamecki.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1426577 odwiedzin