GKS Bełchatów zremisował ze Zniczem Pruszków

2021-11-27 14:43:39

GKS Bełchatów w swoim ostatnim wyjazdowym meczu rozgrywanym w tym roku zremisował ze Zniczem Pruszków 0:0. Pod wodzą nowego trenera Kamila Sochy bełchatowianie jeszcze nie przegrali, ale też ciągle nie mogą odnieść zwycięstwa.

Pierwsza połowa spotkania nie przyniosła za wielu emocji. Gra toczyła się z lekkim wskazaniem na gospodarzy meczu, ale spotkanie przypominało typową drugoligową kopaninę w środku pola.

Po przerwie do ataków ruszyli "Brunatni" i trzeba przyznać, że pierwszej części drugiej połowy byli zespołem lepszym. To mogło napawać optymizmem. Swoje szanse na zdobycie bramki mieli Waldemar Gancarczyk, czy Dawid Flaszka, ale żadnemu z nich nie udało się skierować piłki do siatki. W końcówce drużynie "Brunatnych" zadebiutował także nowy napastnik Rafał Kujawa. Niestety nie pokazał wielu pozytywów. Pod koniec meczu inicjatywę odzyskał Znicz, ale i gospodarze nie potrafili trafić do bramki.

Bezbramkowy remis wiele mówi o tym meczu. Szkoda, że nie udało się wygrać, bo trzy punkty byłyby idealnym prezentem na 44. urodziny, które klub z Bełchatowa obchodził w piątek. Za tydzień w meczu kończącym granie w tym roku GKS Bełchatów zmierzy się przy Sportowej 3 z Ruchem Chorzów.

Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 0:0

Znicz: Piotr Misztal - Jakub Ostrowski (62’ Łukasz Kosakiewicz), Igor Lewczuk, Martin Baran, Jakub Górski - Marcin Bochenek, Lukáš Hrnčiar (62’ Maciej Machalski), Krystian Pomorski, Shuma Nagamatsu, Krystian Tabara (85’Tymon Proczek) - Mariusz Gabrych (85’ Bartłomiej Kręcichwost).

GKS: Leonid Otczenaszenko - Mateusz Gancarczyk, Kajetan Kunka, Martin Klabník, Mateusz Szymorek - Damian Warnecki, Michał Graczyk, Marcin Ryszka, Waldemar Gancarczyk, Mikołaj Gabor (46’ Artur Golański) - Dawid Flaszka (75’ Rafał Kujawa).

żółte kartki: Hrnčiar, Proczek - M.Gancarczyk, W.Gancarczyk, Golański.
sędzia: Filip Kaliszewski (Gdańsk).

Artykuł dodał: Mateusz Mikulski

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1426578 odwiedzin