GKS Bełchatów niestety znowu przegrywa

2021-10-23 21:37:48

GKS Bełchatów przegrał w 14. kolejce eWinner 2. Ligi w Suwałkach z Wigrami 1:2, tracąc decydującego gola w końcówce. Niestety kolejny mecz pokazał, że w przypadku "Brunatnych" trudno o optymizm.

Jedna jaskółka wiosny nie czyni i po zwycięstwie z KKS Kalisz GKS Bełchatów wrócił do swojej mizernej postawy tej jesieni. Zwłaszcza w pierwszej połowie bełchatowianie nie zaprezentowali nad Wigrami nic, co mogło napawać optymizmem.

Trochę lepiej było w drugiej połowie, czego efektem była bramka wypracowana przez bełchatowian. Po odrobieniu strat GKS chciał powalczyć o komplet punktów, ale to gospodarze strzelili decydującego gola. Błąd w kryciu "Brunatnych" okazał się brzemienny w skutkach.

To ósma porażka GKS w tym sezonie. Za tydzień "Brunatni" grają u siebie z ostatnim w tabeli Sokołem Ostróda. Ten mecz trzeba będzie wygrać.

Wigry Suwałki - GKS Bełchatów 2:1 (1:0)
1:0 Mariusz Rybicki (20’)
1:1 Tomasz Lewandowski (66’ samobój)
2:1 Robert Bartczak (87’)

Wigry: Hieronim Zoch - Kacper Michalski, Tomasz Lewandowski, Michał Ozga, Elso Brito - Patryk Mularczyk (71’ Kamil Adamek), Mikołaj Łabojko, Bartłomiej Babiarz (90’ Piotr Pierzchała), Mateusz Sowiński (81’ Mikołaj Randak), Denis Gojko (82’ K?sei Iwao) - Mariusz Rybicki (82’ Robert Bartczak).

GKS: Kewin Komar - Mateusz Gancarczyk (89’ Mateusz Kempski), Kajetan Kunka, Martin Klabník, Mateusz Szymorek - Łukasz Wroński, Michał Graczyk, Waldemar Gancarczyk, Dawid Flaszka, Adam Dobosz (58’ Adrian Bielka) - Szymon Sołtysiński.

żółte kartki: Lewandowski - Dobosz, Szymorek, M. Gancarczyk.
sędzia: Marek Śliwa (Kielce)

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1402777 odwiedzin