PGE Skra Bełchatów z kolejnymi dwoma punktami

2021-10-17 22:11:08

PGE Skra Bełchatów pokonała Stal Nysa 3:2 i wciąż jest niepokonana w nowym sezonie PlusLigi. Szkoda tylko kolejnego straconego punktu przed własną publicznością.

PGE Skra Bełchatów w pierwszym secie nie dała gościom złudzeń, co do tego, kto jest lepszy. Niestety bełchatowianie nie potrafili swojej przewagi podtrzymać w kolejnych partiach. Goście poprawili zagrywkę, dołożyli blok i PGE Skra miała kłopoty.

Najciekawiej było w trzecim secie, w którym gra była najbardziej wyrównana. Wygrana PGE Skry powinna dać zespołowi Slobodana Kovaca pewność i zwycięstwo za trzy punkty, niestety w czwartek odsłonie bełchatowianom znów przytrafiły się przestoje i goście doprowadzili do tie-breaka. To był niesamowicie wyrównany i trzymający w napięciu set, który jednak ostatecznie bełchatowianie przechylili na swoją korzyść.

PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3:2 (25:17, 19:25, 25:23, 21:25, 20:18)
PGE Skra: Łomacz, Ebadipour, Kłos, Atanasijević, Sawicki, Bieniek, Piechocki (libero) oraz Milczarek, Schulz, Mitić
Stal: Komenda, Penchev, M’Baye, Ben Tara, Kwasowski, Stahl, Dembiec (libero) oraz Ruciak (libero) oraz Dębski, Szczurek, Szwaradzki, Bućko.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1402796 odwiedzin