Piątka szyta na miarę - nowa biegowa impreza w Bełchatowie. Zapisy już trwają!

2021-09-27 21:47:36

Piątka szyta na miarę - nowa biegowa impreza w Bełchatowie. Zapisy już trwają!

"Piątka szyta na miarę" to nowy bieg uliczny w Bełchatowie, który odbędzie się 17 października. W zawodach organizowanych przez Miejskie Centrum Sportu i Klub Biegaczy Spartakus odbędzie się także bieg rodzinny. Zapisy już wystartowały, a liczba miejsc jest ograniczona.

"Piątka szyta na miarę" to nowa biegowa propozycja dla miłośników biegania w Bełchatowie. Bieg na dystansie 5 km ma nawiązywać do włókienniczej historii Bełchatowa. Start i meta zlokalizowane będą na placu Narutowicza, a cały dystans będzie liczył dwie pętle.

Na lini startu będzie mogło pojawić się 150 osób. Zapisy przez system e-gepard już wystartowały. Opłata startowa wynisi 35 zł.

Obok sportowej rywalizacji na 5 km, w niedzielę 17 października odbędzie się także bieg rodzinny na dystansie jednego okrążenia, czyli 2,5 km. Wystartować będą mogły trzyosobowe rodziny z dziećmi. Przynajmniej jedna osoba musi być pełnoletnia. Organizatorzy na start zapraszają 20 rodzinnych zespołów. Opłata startowa wynosi 40 zł za drużynę.

Limit czasowy na ukończenie obu biegów to 50 minut. Biuro zawodów czynne będzie w godz. 8:30-10:00 na pl. Narutowicza. Zapisy trwają do 13 października, a w przypadku nie wykorzystania wszystkich pakietów, także w dniu zawodów. Początek biegowej zabawy 17 października o godz. 11:00.

fot. MCS Bełchatów

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1426577 odwiedzin