Szkoleniowe sukcesy Mateusza Koniecznego za sprawą Juliana Stańczyka

2021-08-20 22:48:51

MK Elite Tenis Academy trenera Mateusza Koniecznego święci kolejne szkoleniowe sukcesy. Tym razem za sprawą wychowanka bełchatowskiego trenera Juliusza Stańczyka.

Młody podopieczny Mateusza Koniecznego ma za sobą bardzo dobre lato. W Bielsku-Białej Juliusz Stańczyk sięgnął po srebrny medal mistrzostw Polski do lat 12 w grze podwójnej. Ale to był dopiero początek dobrej serii. Wychowanek MK Elite Tenis Academy bardzo udanie zaprezentował się w międzynarodowym turnieju Tenis Europe w czeskim Zlinie. Zajął tam dwa trzecie miejsca w singlu i deblu.

Julian nie zamierzał jednak na tym poprzestać. Ostatnio znakomicie spisał się w ogólnopolskim turnieju do lat 14. Grając z dwa lata starszymi rywalami Julek wygrał cały turniej singla. Pierwsze miejsce zgranął także w grze podwójnej w parze z Patrykiem Kowalem. W tej samej parze obaj zawodnicy wygrali także debla podczas turnieju w Szczecinie.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1402763 odwiedzin