"Nie Pompujesz - Nie Jedziesz", wieczorne zawody na pumptracku już w sobotę

2021-08-19 21:35:41

"Nie Pompujesz - Nie Jedziesz", wieczorne zawody na pumptracku już w sobotę

„Nie Pompujesz – Nie Jedziesz!” - największy przystanek eliminacyjny ogólnopolskiego cyklu zawodów na pumptrackach odbędzie się już w sobotę w Bełchatowie. Na torze zbudowanym przez BT Project zostanie rozegrana 6 runda, w której udział wezmą najlepsi zawodnicy z całego kraju!

Bełchatowska edycja „Nie Pompujesz – Nie Jedziesz!” będzie wyjątkowa. W fazie play-off zawodnicy rywalizować będą bowiem po zmroku, w blasku jupiterów.

W zawodach wystartować może każdy, niezależnie od umiejętności, a zapisy są darmowe na stronie www.pompuje.pl. W dniu zawodów nie będzie możliwości rezerwacji. Zawody rozegrane zostaną w kategoriach rowerowych: KIDS, Amator, Kobiety, PRO oraz w otwartej kategorii hulajnogi.

Bełchatowskie zawody będą szóstą eliminacją cyklu i przedostatnią szansą na awans do wielkiego finału „Nie Pompujesz – Nie Jedziesz!” w Nowej Soli, dla tych, którzy ten sport traktują bardziej profesjonalnie. Awans uzyska trzech najlepszych zawodników w kategorii Kobiety i Pro.

W Bełchatowie swój udział zapowiedzieli już m.in. Bartosz Giemza (aktualny Mistrz Polski w jeździe na pumptracku), a także Jakub Wicher, którzy oczywiście już mają zapewniony udział w zawodach finałowych.

Warto podkreślić, że na wszystkich najmłodszych uczestników kategorii KIDS czekają pamiątkowe medale.

Trening i odbiór numerów zaplanowano na godz. 14. Początek zawodów natomiast o godz. 16.

Organizatorem zawodów w Bełchatowie jest Miejskie Centrum Sportu. 

fot. MCS Bełchatów

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1475973 odwiedzin