GKS Bełchatów wyszedł na zero

2021-08-18 21:00:30

GKS Bełchatów zremisował z rezerwami Śląska Wrocław 1:1, choć w meczu 4. kolejki eWinner 2. Ligi stworzył o wiele więcej lepszych sytuacji.

Niestety GKS Bełchatów zaczął mecz od dawnych grzechów i już na samym początki stracił gola. Skąd my to znamy? Potem było już jednak lepiej. GKS zaczął tworzyć dobre sytuacje, ale na gola dla "Brunatnych" kibice musieli czekać do drugiej połowy. W 56. minucie gola strzelił Szymon Sołtysiński.

Niestety nie zabrakło kontrowersji. Przynajmniej dwa razy pojawiły się wątpliwości, czy czasem arbiter nie powinien odgwizdać rzutu karnego dla GKS. Najwięcej jednak kontrowersji było w doliczonym czasie, gdy przy strzale Dawida Flaszki piłka została wybita z lini bramkowej, czy może jednak już z bramki. Sędzia uznał, że jednak gola nie było i zakończył mecz.

Remis oznacza, że po czterech kolejkach GKS Bełchatów wyszedł z minusowych punktów na zero. W sobotę "Brunatni" grają w Krakowie z Hutnikiem.

GKS Bełchatów - Śląsk II Wrocław 1:1 (0:1)
0:1 Adrian Bukowski (6’)
1:1 Szymon Sołtysiński (56’)

GKS Bełchatów: Kewin Komar - Mateusz Gancarczyk, Martin Klabník, Kajetan Kunka, Mateusz Szymorek - Damian Warnecki, Waldemar Gancarczyk, Marcin Ryszka (74’ Michał Graczyk), Artur Golański (74’ Jewhen Radionow), Dawid Flaszka - Szymon Sołtysiński (89’ Adrian Bielka).

Śląsk II: Józef Burta - Piotr Celeban, Konrad Poprawa, Kacper Radkowski (65’ Filip Olejniczak), Szymon Krocz - Patryk Caliński (81’ Michał Szmigiel), Adrian Bukowski (71’ Mateusz Młynarczyk), Javier Ajenjo Hyjek, Bartosz Marchewka (71’Hubert Konstanty), Adrian Łyszczarz - Przemysław Bargiel (81’ Szymon Michalski).

żółte kartki: Sołtysiński, Kunka - Poprawa

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1402785 odwiedzin