Piknik Rodzinny z GKS Bełchatów już w piątek

2021-08-17 21:47:31

Piknik Rodzinny z GKS Bełchatów już w piątek

GKS Bełchatów organizuje już po raz 11. Piknik Rodzinny dla swoich kibiców. Tradycyjnie zabawa na placu Narutowicza połączona z prezentacją drużyn "Brunatnych" odbędzie się w najbliższy piątek, 20 sierpnia.

XI Piknik Rodzinny z GKS Bełchatów rozpocznie się o godz. 18. Jak zapewniają organizatorzy, czyli GKS Bełchatów SA, Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów "Torfiorze", ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów oraz Fundacja Akademia GKS Bełchatów nie zabraknie dmuchańców i mini boiska piłkarskiego dla dzieci, będą zabawy z Mamutem i występ grupy Cheerleaders Bełchatów. Wieczór uświetni prezentacja poszczególnych drużyn Akademii GKS i oczywiście pierwszego zespołu "Brunatnych".

Impreza odbywać się będzie w dwóch częściach głównego placu miasta. Część zabawowa odbędzie się pomiędzy budynkami Gigantów Mocy i Miejskiego Centrum Kultury, zaś prezentacja drużyn na scenie letniej.

Przypomnijmy, że dwa dni wcześniej, w środę 18 lipca o godz. 17:00 GKS Bełchatów rozegra swój czwarty mecz sezonu 2021/2022 przeciwko rezerwom Śląska Wrocław.


Fot. Adrian Mielczarski/ gksbelchatow.com

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1402779 odwiedzin