Podopieczni MK Elite Tenis Academy z medalami mistrzostw Polski

2021-07-05 23:16:34

Mateusz Konieczny, trener tenisa ziemnego z Bełchatowa, święci sukcesy ze swoimi podopiecznymi. Jego wychowanka Adrianna Sosnowska zdobyła złoty medal mistrzostw Polski do lat 23 w grze deblowej. To nie jedyny mistrzowski medal wychowanka MK ELite Tenis Academy.

Podopieczna bełchatowskiego trenera wystąpiła w mistrzostwach Polski do lat 23 w Poznaniu w deblowej parze z Marceloną Podlińską. W półfinale pokonały warszawsko-poznańską parę Annę Hertel i Wiktorię Rutkowską, które w turnieju rozstawione były z numerem jeden. W finale Adrianna Sosnowska i jej partnerka pokonały parę Julia Oczachowska i Karolina Jaśkiewicz 4:6, 7:5, 10:8.

- To był turniej pełen emocji, dramaturgii i zwrotów akcji, ale najważniejsze, że zakończony happy-endem - komentuje trener deblowej mistrzyni Polski Mateusz Konieczny. - Każdy złoty medal cieszy zarówno zawodniczkę jak i trenera. Adrianna obecnie wyleciała do Stanów Zjednoczonych gdzie od sierpnia zaczyna sezon przygotowawczy w swoim college’u - dodaje.

Bełchatowskiego trenera cieszyć może także sukces innego swojego podopiecznego. Juliusz Stańczyk został srebrnym medalistą mistrzostw Polski do lat 12, także w grze podwójnej. Zawody odbyły się w Bielsku-Białej.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1402775 odwiedzin