Plebiscyt sportowy w gminie Zelów

2021-06-17 23:43:46

Plebiscyt sportowy w gminie Zelów

Podsumowanie roku sportowego Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie odbyło się w zelowskim Domu Kultury. Po długiej przerwie związanej z obostrzeniami udało się przeprowadzić tę miłą uroczystość.

Podczas ceremonii wręczenia przybyli zaproszeni goście, m.in .wiceprezes Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Warszawie, Prezes Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi Marek Mazur, Anetta Mądry zastępca burmistrza Zelowa, zawodniczki, zawodnicy, trenerzy, nauczyciele wychowania fizycznego i działacze Ludowych Zespołów Sportowych.

Przedstawiamy najlepszą dziesiątkę sportowców za 2020 rok.
1. OLIWIA ZAWIASA - tenis stołowy - ULKS KUSY Łobudzice
- Mistrzostwa Polski LZS juniorek - 7-8 miejsce w grze pojedynczej
- Drużynowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS juniorek - 2 miejsce w grze pojedynczej
- Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS juniorek - 3-4 miejsce w grze podwójnej
2. PAULINA GAPIK - tenis stołowy - ULKS KUSY Łobudzice
- Mistrzostwa Polski LZS juniorek - 13-15 miejsce w grze pojedynczej
- Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS juniorek - 1 miejsce w grze pojedynczej
- Drużynowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS juniorek - 1 miejsce w grze podwójnej
- Drużynowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS juniorek - 2 miejsce w grze mieszanej
3. TOMASZ ŚNIADY - lekkoatletyka, piłka nożna - ZSP Zelów
- XIII Ogólnopolskie Letnie Igrzyska LZS - Ciechanów - 2 miejsce w piłce nożnej
- Wojewódzkie Letnie Igrzyska LZS - Ręczno - 1 miejsce w piłce nożnej
- Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w lekkiej atletyce - Spała - 2 miejsce w pchnięciu kulą
- Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS Szkół Ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej - Opoczno - 2 miejsce
4. SZYMON ZAJDA - tenis stołowy, ULKS "KUSY" Łobudzice
- Mistrzostwa Polski LZS kadetów - 9-12 miejsce w grze pojedynczej
- Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS kadetów - 1 miejsce w grze mieszanej
- Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS kadetów - 3-4 miejsce w grze pojedynczej
- Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS kadetów - 3 - 4 miejsce w grze podwójnej
5. BARTOSZ KOWALSKI - tenis stołowy - ULKS "KUSY" Łobudzice
- Mistrzostwa Polski LZS juniorów - 17-19 miejsce w grze pojedynczej
- Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS juniorów - 2 miejsce w grze pojedynczej
- Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS juniorów - 1 miejsce w grze podwójnej
- Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS juniorów - 2 miejsce w grze mieszanej
6. MACIEJ KOSTRZEWA - piłka nożna - ZSP Zelów
- XIII Ogólnopolskie Igrzyska LZS - Ciechanów - 2 miejsce w piłce nożnej
- Wojewódzkie Igrzyska LZS - Ręczno - 1 miejsce w piłce nożnej
- Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS Szkół Ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej - Opoczno - 2 miejsce
6. ADAM ZEJA - piłka nożna - ZSP Zelów
- XIII Ogólnopolskie Igrzyska LZS - Ciechanów - 2 miejsce w piłce nożnej
- Wojewódzkie Igrzyska LZS - Ręczno - 1 miejsce w piłce nożnej
- Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS Szkół Ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej - Opoczno - 2 miejsce
7. KAROLINA DUKOWSKA - tenis stołowy - ULKS "KUSY" Łobudzice
- Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS seniorek - 1 miejsce w grze pojedynczej
- Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS seniorek - 3 miejsce w grze mieszanej
- Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS seniorek - 4 miejsce w grze podwójnej
8. KINGA ZAGRODZIŃSKA - lekkoatletyka - Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie
- Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS - I rzut ligi lekkoatletycznej województwa łódzkiego szkół podstawowych: - 1 miejsce w skoku w dal, w biegu na dystansie 200 metrów, 2 miejsce w sztafecie szwedzkiej.
8. IGOR MIELCZAREK - lekkoatletyka - Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie
- Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS - I rzut ligi lekkoatletycznej województwa łódzkiego szkół podstawowych: - 1 miejsce w biegu na 200 metrów, 2 miejsce w sztafecie szwedzkiej.
9.SYLWIA TRĘBACZ -warcaby - LZS Kurów
- Drużynowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS w warcabach 100 polowych - 1 miejsce w grze indywidualnej
- Drużynowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS w warcabach 100 polowych - 2 miejsce drużynowo.
10. NIKODEM DYMIŃSKI - lekkoatletyka - Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie
- Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS w lekkoatletyce - 1 miejsce w skoku w dal, 6 miejsce w biegu na dystansie 1000 metrów.
10. DAWID MALINOWSKI - lekkoatletyka - Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie
- Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS w lekkoatletyce - 2 miejsce w skoku w dal, 6 miejsce w biegu na dystansie 1000 metrów.

Dodatkowe wyróżnienia - Nagroda specjalna:
KRZYSZTOF BEDNAREK- tenis stołowy - ULKS "KUSY" Łobudzice
- Za wybitne osiągniecia sportowe w kategorii osób niepełnosprawnych
- 3 miejsce w Grand Prix Polski w Gdańsku w grze indywidualnej
- 3 miejsce w Grand Prix Polski w Krakowie w grze indywidualnej

Podziękowania dla trenerów - wychowawców:
ANDRZEJ GUDZIO - ZSP w Zelowie
CEZARY KULIGOWSKI - SP nr 4 w Zelowie
ALEKSANDRA SIMA - ULKS "KUSY" Łobudzice

Miejsko - Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie dziękuje wszystkim zawodniczkom, zawodnikom za start w zawodach ubiegłego roku, trenerom, nauczycielom wychowania fizycznego, dyrekcji za opiekę oraz umożliwienie startu młodzieży w zawodach, władzom samorządowym za pomoc finansową, oraz działaczom Ludowych Zespołów Sportowych za pomoc w zorganizowaniu i udział w zawodach.

Fot. Magdalena Zawodzińska / MG LKS Zelów

Artykuł dodał: Informacja prasowa

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1402796 odwiedzin