GKS Bełchatów przełamał passę porażek. Cenny punkt w Tychach

2021-03-20 19:33:36

GKS Bełchatów przełamał passę porażek. Cenny punkt w Tychach

GKS Bełchatów przełamał passę porażek i w końcu zdobył punkt na boiskach Fortuna. Ligi. "Brunatni" bezbramkowo zremisowali na wyjeździe z GKS Tychy.

To pierwszy ligowy punkt GKS Bełchatów od listopada ubiegłego roku. Po ośmiu porażkach z rzędu bełchatowianie w końcu nie musieli przełykać goryczy przegranej. Punkt na trudnym terenie w Tychach, z faworyzowanym rywalem to cenna zdobycz, choć niewiele poprawia sytuację "Brunatnych" w tabeli. Zwłaszcza po niespodziewanej wygranej Resovii z liderem Bruk-Betem Termalicą Nieciecza, bełchatowianie spadli na na przedostanie miejsce w tabeli.

Mecz w Tychach z pewnością nie należał do porywających widowisk. Mecz walki w środku pola. Stroną przeważającą byli gospodarze, ale GKS Bełchatów próbował swoich sił w kontrach i stałych fragmentach gry. Ostatecznie remis, to sprawiedliwy podział punktów.

GKS Tychy - GKS Bełchatów 0:0

GKS Tychy: Adrian Odyjewski - Dominik Połap, Łukasz Sołowiej, Kamil Szymura, Maciej Mańka - Bartosz Biel (74’ Sebastian Steblecki), Oskar Paprzycki (65’ Jakub Piątek), Łukasz Norkowski, Łukasz Grzeszczyk, Łukasz Moneta (74’Kacper Piątek) - Szymon Lewicki (65’ Damian Nowak).

GKS Bełchatów: Leonid Otczenaszenko - Marcin Sierczyński, Mateusz Bartków, Mariusz Magiera, Mateusz Szymorek - Jakub Bator (86’ Łukasz Wroński), Michał Pawlik, Damian Hilbrycht (80’ Mikołaj Grzelak), Waldemar Gancarczyk - Maciej Mas, Dawid Flaszka.

żółte kartki: Paprzycki, Mańka, Sołowiej - Pawlik, Gancarczyk.
sędzia: Jacek Małyszek (Lublin)

fot. Piotr Tokarczyk / FotoPiotr

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1279041 odwiedzin