52. sezon BALPN rusza wiosną. Po lockdownie spotkanie organizacyjne

2021-03-18 19:27:08

52. sezon BALPN rusza wiosną. Po lockdownie spotkanie organizacyjne

Bełchatowska Amatorska Liga Piłki Nożnej rozpocznie wiosną swój 52. sezon. Rozgrywki mają już 26 lat. 12 kwietnia zaplanowane zostało spotkanie organizacyjne dla kapitanów drużyn.

Jeśli tylko pandemia koronawirusa pozwoli, wiosną ruszy 52. sezon rozgrywek Bełchatowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Spotkanie organizacyjne dla kapitanów drużyn było już zaplanowane na przyszły tydzień, ale wprowadzenie kolejnego lockdown’u sprawiło, że organizatorzy przesunęli termin na 12 kwietnia na godz. 18. Tradycyjnie spotkanie organizacyjne odbędzie się w auli Centrum Kształcenia Zawodowego przy Czaplinieckiej 96.

- Zapraszamy kapitanów lub przedstawicieli wszystkich amatorskich drużyn blokowych, osiedlowych, zakładowych, ulicznych, czy stowarzyszeń do udziału w naszych rozgrywkach - mówi Andrzej Jędrzejczyk, od przeszło ćwierć wieku organizator BALPN.

Obecność przedstawiciela drużyny na spotkaniu organizacyjnym, jest warunkiem przystąpienia drużyny do rozgrywek.

Przypomnijmy, że Bełchatowska Amatorska Liga Piłki Nożnej rozgrywana jest od 26 lat. Ćwierćwiecze świętowano w ubiegłym roku. Chociaż jubileusz popsuła pandemia, a 50. sezon... nie odbył się z powodu obostrzeń (liga w każdym roku gra dwa sezony, wiosenny i jesienny).

Przypomnijmy, że drużyny składać mogą się z 12 pełnoletnich zawodników (maksymalnie 20 osób na liście). W rozgrywkach grać mogą zawodnicy niezrzeszeni, chyba, że ukończyli 35 lat. 

Wszelkich informacji na temat rozgrywek Andrzej Jędrzejczyk udziela pod nr tel. 608-455-384. Informacje na temat rozgrywek można też znaleźć na stronie internetowej www.balpn.cba.pl

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1279043 odwiedzin