GKS Bełchatów przegrał z Miedzią Legnica

2021-03-05 23:21:33

GKS Bełchatów przegrał po raz drugi w rundzie wiosennej. Tym razem "Brunatni" nie mieli nic do powiedzenia w wyjazdowym meczu z Miedzią Legnica. Przegrali 0:3.

Wynik już w 15. minucie otworzył Patryk Makuch, były zawodnik "Brunatnych", który z bliska skierował piłkę do bramki, po szybkiej akcji gospodarzy, która była wynikiem straty Łukasza Wrońskiego w środku pola.

ZOBACZ BRAMKI

Niestety bełchatowianie nie stworzyli zbyt wielu okazji by zagrozić bramce kolejnego swojego byłego kolegi Pawła Lenarcika. To Miedź była stroną przeważającą w całym meczu. W drugiej połowie udokumentowała to dwoma szybkimi golami, po strzale z dystansu i błędzie Daniela Niźnika oraz rzucie karnym, czym już na początku drugiej połowy zamknęła mecz.

Miedź Legnica - GKS Bełchatów 3:0 (1:0)
1:0 Patryk Makuch (15’)
2:0 Joan Román (50’)
3:0 Adrian Purzycki (53’ karny)

Miedź: Paweł Lenarcik - Paweł Zieliński, Marcin Biernat, Wiktor Pleśnierowicz, Dani Pinillos (65’ Piotr Azikiewicz) - Patryk Makuch (78’ Krzysztof Drzazga), Adrian Purzycki, Szymon Matuszek (65’ Mehdi Lehaire), Damian Tront, Joan Román (84’ Mateusz Kaczmarek) - Kamil Zapolnik (78’ Michał Bednarski).

GKS: Daniel Niźnik - Marcin Sierczyński (63’ Mikołaj Grzelak), Sebastian Zalepa, Michał Pawlik, Mateusz Szymorek - Jakub Bator, Damian Hilbrycht, Waldemar Gancarczyk (72’ Maciej Koziara), Dawid Flaszka (46’ Filip Laskowski), Łukasz Wroński (63’ Jakub Staszak) - Patryk Winsztal (72’ Szymon Łapiński).

żółte kartki: Matuszek, Pleśnierowicz - Flaszka, Niźnik, Laskowski

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1279055 odwiedzin