GKS Bełchatów prowadzi akcję "#DumaGórniczegoMiasta". Kup pakiet, wesprzyj GKS!

2021-03-03 17:42:08

GKS Bełchatów prowadzi akcję "#DumaGórniczegoMiasta". Kup pakiet, wesprzyj GKS!

GKS Bełchatów prowadzi akcję dedykowanych "Kart Wsparcia" będących formą cegiełek pomocowych na ratowanie finansowej sytuacji klubu. Akcja pod hasłem "#DumaGórniczegoMiasta" cieszy się już powodzeniem wśród kibiców. Dodatkowo klub zachęca także do przekazania na jego działalność jednego procenta z własnego podatku.

GKS Bełchatów w ramach kampanii "#DumaGórniczegoMiasta" oferuje dedykowane "Karty Wsparcia", których sprzedaż ma wesprzeć działalność klubu w sferze finansowej. Przy Sportowej liczą, że na zakup kart-cegiełek zdecydują się kibice, którym leży na sercu dobro GKS. Odzew wśród fanów już jest. Po pierwszych dniach akcji liczba sprzedanych pakietów wkrótce dobije do setki.

"Karty Wsparcia" GKS Bełchatów nabyć można w czterech pakietach, których ceny wahają się od 99 do 499 zł:
* "Karta Wsparcia Standard" - sama numerowana karta w dedykowanym etui - 99 zł
* "Karta Wsparcia z szalikiem" - oprócz karty zawiera także dedykowany specjalnie dla tej akcji tkany szalik klubowy - 119 zł
* "Karta Wsparcia z koszulką" - oprócz karty pakiet zawiera także koszulkę meczową GKS Bełchatów w dwóch wersjach kolorystycznych (biała i zielona) - 199 zł
* "Karta Wsparcia VIP" - limitowany pakiet obejmujący tylko 100 sztuk, zawierający złotą kartę, szalik i koszulkę.

Do każdego pakietu należy doliczyć 15 zł kosztów przesyłki lub odebrać pakiet (termin realizacji zamówień do 14 dni) w ośrodku Kibice Razem w Trybunie Północnej Stadionu Miejskiego.

W przypadku koszulek, chodzi oczywiście o nowe koszulki marki KEEZA, w których piłkarze GKS Bełchatów występują od rozpoczętej właśnie rundy wiosennej Fortuna 1. Ligi. Podobnie jak dedykowane szaliki, tak i koszulki na razie nie są dostępne w otwartej sprzedaży. Można je nabyć jedynie w pakietach, w ramach akcji "#DumaGórniczegoMiasta.

LINK DO AKCJI #DUMAGÓRNICZEGOMIASTA

GKS Bełchatów wesprzeć można także podczas składania zeznania podatkowego PIT. Już po raz piąty kibice "Brunatnych" mogą przekazać jeden procent swojego podatku na działalność GKS Bełchatów. Spółka GKS Bełchatów SA nie posiada statusu pożytku publicznego, więc przy zbiórce datków z PIT współpracuje z dwoma fundacjami, Fundacją Sportowcy Dzieciom oraz Fundacją Studencką Młodzi-Młodym.

Osoby, które chcą odpowadzić jeden procent swojego podatku dla GKS powinni w rozliczeniu PIT wpisać:
- za pośrednictwem Fundacji "Sportowcy Dzieciom" nr KRS: 0000457030 z dopiskiem na cel szczegółowy - GKS „Bełchatów” S.A. (164);
- za pośrednictwem Fundacji "Młodzi-Młodym" KRS: 0000270261 z dopiskiem na cel szczegółowy GKS Bełchatów 8325.

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1279081 odwiedzin