PGE Skra Bełchatów po pięknej walce jednak słabsza od Zenita Kazań

2021-02-24 23:08:03

PGE Skra Bełchatów po pięknej walce jednak słabsza od Zenita Kazań

PGE Skra Bełchatów wysoko zawiesiła poprzeczkę Zenitowi Kazań, ale nie była w stanie pokonać Rosjan. W pierwszym ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów bełchatowianie przegrali u siebie 1:3 i są w trudnej sytuacji przed rewanżem w Rosji.

To było wyrównane spotkanie. PGE Skra potrafiła przełamać bolączki z ostatnich dwóch meczów i zdecydowanie poprawiła zagrywkę i skuteczność ataków. Znacznie lepiej niż ostatnio grał Dusan Petković, świetnie zagrywał Mateusz Bieniek, skuteczne bloki stawiał Karol Kłos, ale liderem drużyny znów był Taylor Sander, który zaczyna w Bełchatowie przypominać kibicom, że nie przez przypadek jeszcze niedawno obwoływany był najlepszym siatkarzem świata.

Po drugiej stronie siatki też jednak grali wybitni siatkarze, w tym były mistrz Polski z PGE Skrą Bartosz Bednorz. Niestety ostatecznie to Rosjanie mieli więcej argumentów i po wyrównanym meczu wygrali w Bełchatowie 3:1.

Rewanż w Rosji w następny czwartek, 4 marca. Wcześniej przed PGE Skrą bardzo ważny mecz ligowy z Vervą Warszawa. To spotkanie odbędzie się w niedzielę.

PGE Skra Bełchatów - Zenit Kazań 1:3 (23:25, 25:19, 23:25, 19:25)
PGE Skra: Łomacz, Sander, Kłos, Petković, Ebadipour, Bieniek, Piechocki (libero) oraz Mitić, Sawicki
Zenit: Butko, Ngapeth, Volkov, Mikhailov, Bednorz, Volvich, Golubev (libero) oraz Surmachevskiy, Kononov, Alekno

fot. PGE Skra Bełchatów

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1279014 odwiedzin