PGE Skra Bełchatów kontynuuje dobrą passę. Cerrad Czarni Radom pokonani

2021-02-07 22:08:04

PGE Skra Bełchatów kontynuuje dobrą passę. Cerrad Czarni Radom pokonani

PGE Skra Bełchatów wygrała czwarty mecz z rzędu. Bełchatowianie pokonali w Radomiu Cerrad Enea Czarnych 3:1.

W Radomiu nie mógł zagrać Mateusz Bieniek, który po obciążeniach ostatnich tygodni narzeka na uraz kolana. Mimo tej straty bełchatowianie bardzo dobrze otworzyli mecz i wydawało się, że pewnie sięgną po komplet punktów. Dobrą formę z ostatnich meczów potwierdzali Dusan Petković i Taylor Sander. Z dobrej strony pokazywał się także Norbert Huber.

Niestety w końcówce trzeciego seta PGE Skra popełniła sporo błędów własnych, co sprawiło, że gospodarze urwali seta. Na więcej jednak nie było ich stać. Formalności żółto-czarni dopełnili w czwartej odsłonie gry, rozstrzeliwując miejscowych zagrywką.

Po 21 rozegranych meczach PGE Skra plasuje się na siódmej lokacie PlusLigi. Bełchatowianie walczą o jak najlepsze rozstawienie przed fazą play-off. Szanse na awans w tabeli są spore, bo z czołówki ligi PGE Skra ma najwięcej meczów do rozegrania. Już w środę PGE Skra zagra na wyjeździe ze Ślepskiem Malow Suwałki.

Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów 1:3 (18:25, 23:25, 26:24, 16:25)
Cerrad Enea Czaarni: Kędzierski, Sander, Yosifov, Konarski, Firszt, Dryja, Masłowski (libero) oraz Pasiński, Gąsior, Ostrowski
PGE Skra: Łomacz, Sander, Huber, Petković, Ebadipour, Kłos, Piechocki (libero) oraz Sawicki, Filipiak.

fot. PGE Skra Bełchatów

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1249983 odwiedzin