Knock-Out Team Bełchatów z medalami wchodzi w nowy rok

2021-01-26 18:45:55

Knock-Out Team Bełchatów z kolejnymi medalami. Dziewięć krążków przywieźli kickbokserzy bełchatowskiego klubu z Mińska Mazowieckiego, gdzie odbyło się Grand Prix Polski w Kickboxingu.

Knock-Out Team Bełchatów w Mińsku Mazowieckim reprezentowało sześcioro zawodników i zawodniczek, którzy aż dziewięć razy stawali na podium.

Złoto i srebro, odpowiednio w kategorii do 30 i 33 kg w formule PF, czyli walki przerywanej wśród dzieci wywalczył Antoni Jaguszewski. Także dwa krążki wśród kadetek starszych wywalczyła Beata Bartos, która zdobyła złoto w KickLight, czyli formule ciągłej z kopnięciami na udo oraz brąz w PointFighting. Z dwoma krążkami wrócił do domu także Wiktor Paszkiewicz, który wśród juniorów dwukrotnie był drugi w kategoriach 63 i 69 kg.

#knockoutbelchatow #ontour ??Grand Prix Polski PZKB - Mińsk Mazowiecki?? Podsumowanie?? ? 22-23.01.2021 w Mińsku...

Opublikowany przez Knock-Out Team Bełchatów - Krystian Gortat Poniedziałek, 25 stycznia 2021

Złoty medal w kategorii kadetów starszych PF do 69 kg wywalczył Jonasz Gortat. W tej samej kategorii wiekowej, ale w wadze do 42 kg brązowe medale zdobyli Marcel Adasiewicz i Filip Czechowski.

Grand Prix Polski otworzyło rok startowy dla Knock-Out Team Bełchatów. - Zaliczyliśmy dobry występ, nie wykorzystaliśmy w pełni naszych możliwości, jednak rzuca to nowe światło na zbliżające się wielkimi krokami Mistrzostwa Polski, które odbędą się na wiosnę - komentuje Krystian Gortat, trener Knoc-Out Team. - Były udane debiuty - Beata (KickLight) i Filip (LightContact), były miłe niespodzianki - Antoni i duże emocje - Wiktor, Jonasz i Marcel - podkreśla trener.

Jak podkreśla Krystian Gortat już sam udział w zawodach w dobie pandemii to gratka dla zawodników i duży sukces organizacyjny. - Moi podopieczni byli głodni walki. Pokazali to w sobotę. Wiadomo, bardzo długa przerwa, wybiła ich z rytmu jednak ja mam cicha nadzieje ze wszystko niebawem wróci do normy - podkreśla Gortat.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1249959 odwiedzin