Pływacy EKS Skry Bełchatów w międzywojewódzkich mistrzostwach drużynowych. Dwa medale Alicji Polek

2021-01-11 16:36:27

Młodzi pływacy EKS Skry Bełchatów po pandemicznej przerwie wrócili do rywalizacji sportowej na basenie. Jeszce w grudniu wzięli udział w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików. Dzieci w wieku 12-13 lat rywalizowały w Opocznie, zaś młodsi, 11-latkowie w Skierniewicach.

W Opocznie reprezentanci EKS Skry startowali w dwóch blokach.

rocznik 2007 - 02:27,44
(Maja Górny, Aleksander Kowalczyk, Patrycja Sokołowska, Kacper Lipski).

* Sztafeta 4*50m stylem dowolnym: 02:06,83
(Maja Górny, Patrycja Sokołowska, Kacper Lipski, Aleksander Kowalczyk).

Młodsi podopieczni trenerów Marleny Jędrzejczyk i Grzegorza Kiny startowali w Skierniewicach. Z bardzo dobrej strony w tych zawodach zaprezentowała się Alicja Polek, która wywalczyła dwa medale - srebrny medal na 200m stylem dowolnym, z czasem 02:36,50 oraz brązowy na 100m stylem dowolnym - 01:10,82..

10. miejsce w stylu grzbietowym na 100m z czasem 01:34,83 zajęła Sandra Jabrzyk. W drugim bloku na 100m stylem dowolnym Sandra zajęła 19. lokatę z czasem 01:26,51.