Paweł Lenarcik odchodzi z GKS Bełchatów. To dopiero początek?

2020-12-14 17:54:40

Paweł Lenarcik odchodzi z GKS Bełchatów. To dopiero początek?

Paweł Lenarcik odchodzi z GKS Bełchatów. Tym samym potwierdziły się informacje, które krążyły od dawna, że podstawowy w ostatnich latach bramkarz "Brunatnych" dość ma już sytuacji, w której klub mu nie płaci i po zakończeniu rundy opuści Sportową. Ma grać w Miedzi Legnica.

25-letni Paweł Lenarcik pochodzi z pobliskieto Tomaszowa Maz., a do GKS Bełchatów trafił jeszcze jako nastolatek. W vpierwszym zespole zadebiutował pięć lat temu w Pucharze Polski przeciwko Bytovi. Dla "Brunatnych" grał też w 2. i 1. lidze, w sumie rozgrywając 145 oficjalnych meczów, w których 52 razy zachował czyste konto.

O tym, że Paweł Lenarcik opuści po zakończeniu rundy szatnię GKS Bełchatów mówiło się od dawna, zresztą sam bramkarz także tego nie ukrywał. Mimo to, zagrał we wszystkich meczach tego sezonu, a trener Marcin Węglewski nie szukał ogrywania w tym czasie innego bramkarza (np. Kewin Komar), z myślą o nowej rundzie.

Zresztą, to kto w GKS zostanie na rundę wiosenną i czy klub będzie dalej grał w Fortuna 1. Lidze to wciąż sprawa mocno niejasna. Zresztą sam trener Węglewski też nie ukrywa, że ma propozycje z innych klubów, a nieoficjalnie mówi się, że jeszcze w tym tygodniu podpisze kontrakt w jednym z klubów 2. ligi.

fot. Piotr Tokarczyk / FotoPiotr

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1222767 odwiedzin