GKS Bełchatów zmieni właściciela? Jest oferta kupna akcji klubu!

2020-12-03 22:42:25

GKS Bełchatów zmieni właściciela? Jest oferta kupna akcji klubu!

GKS Bełchatów zmieni właściciela? Jest oferta kupna akcji bełchatowskiego klubu! Ofertę złożyła kancelaria prawna reprezentująca potencjalnego nabywcę, którym jest firma działająca na rynku piłkarskim.

GKS Bełchatów będzie uratowany przed niechybnym upadkiem? Jest na to szansa, gdyż w czwartek, 3 grudnia do obu wlaścicieli klubu - EKS Skry Bełchatów (66 proc. akcji) i Bełchatowsko-Kleszczowskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego (34 proc. akcji) wpłynęła oferta zakupu wszystkich 100 procent akcji GKS.

Szczegółów oferty jeszcze nie znamy, ale raczej na pewno nie będzie to transakcja opiewająca na duże kwoty, jeśli w ogóle na jakiekolwiek. GKS Bełchatów dziś stoi na krawędzi upadku, a struktura właścicielska jest jednym z największych problemów klubu od lat.

Informację o złożeniu oferty udało nam się potwierdzić u obu obecnych właścicieli GKS. Złożenie oferty nie jest oczywiście jednoznaczne z tym, że GKS Bełchatów zmieni właściciela. Teraz piłka jest po stronie EKS i BKPT.Artykuł dodał: Maciej Wiśniewski

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1222787 odwiedzin