PGE Skra Bełchatów przegrała 0:3 z Cuprum Lubin

2020-11-21 23:21:35

PGE Skra Bełchatów przegrała niespodziewanie z Cuprum Lubin w meczu 14. kolejki PlusLigi. Bełchatowianie nie zdobyli w tym meczu nawet seta.

Po tym, jak PGE Skra Bełchatów efektownie powróciła do grania w PlusLidze po miesięcznej przerwie wygrywając 3:0 z MKS Będzin, wydawało się, że bełchatowianie nie powinni mieć wielkiego problemu z Cuprum Lubin. I na początku meczu wszystko szło jak po sznurku, ale końcówka pierwszego seta należała do gości.

Porażka w pierwszym secie jakby wybiła bełchatowian z rytmu, bo w kolejnej odsłonie "energetyczni" nie byli w stanie złapać swojego rytmu. Niestety w trzecim secie PGE Skra nie była w stanie wrócić do swojej gry. Wykorzystali to goście, którzy niespodziewanie wygrali w hali Energia 3:0.

PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 0:3 (22:25, 18:25, 21:25)
PGE Skra: Łomacz, Katić, Huber, Filipiak, Ebadipour, Bieniek, Piechocki (libero) oraz Mitić, Sawicki.
Cuprum: Tavares, Penchev, Gunia, Jimenez, Ferens, Smoliński, Makoś (libero) oraz Lorenc.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1187764 odwiedzin