Jakub Domurad jedzie na mistrzostwa Europy

2020-11-05 21:15:12

Jakub Domurad jedzie na mistrzostwa Europy

Jakub Domurad jedzie na Mistrzostwa Europy w boksie olimpijskim. Wychowanek Gardy Bełchatów będzie się bił o medale w Czarnogórze.

Kadra juniorów przebywa obecnie na zgrupowaniu w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie. Do czarnogórskiej Budvy ekipa biało-czerwonych wyrusza 11 listopada. Początek walk eliminacyjnych trzy dni później.

Jakub Domurad znalazł się w ośmioosobowej kadrze juniorów, którzy polecą na mistrzostwa. To efekt dobrego wrażenia jakie zrobił na trenerach kadry podczas zgrupowań, ale też w samym ringu na poważnych zawodach. Przypomnijmy, że miesiąc temu we Włocławku Kuba sięgnął po srebrny medal mistrzostw Polski, choć w zgodnej opinii obserwatorów finałowej walki nie przegrał i w równej mierze zasłużył na złoto, co reprezentant gospodarzy.

Po mistrzostwach we Włocławku Kuba z kadrą Polski pojechał na międzynarodowy mecz z Niemcami we Frankfurcie, potwierdzając że należy do krajowej czołówki pięściarzy w kategorii +91kg.

Przypomnijmy, że w bełchatowskim klubie Garda Kuba trenuje pod okiem trenera Arkadiusza Żurawskiego. Trenerem kadry juniorów jest Krzysztof Miałki.

fot. Archiwum prywatne

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1187791 odwiedzin