Do trzech razy sztuka? Nowy termin meczu Widzew Łódź - GKS Bełchatów

2020-11-03 21:52:08

Do trzech razy sztuka? Nowy termin meczu Widzew Łódź - GKS Bełchatów

Derby województwa łódzkiego Widzew Łódź - GKS Bełchatów odbędą się 10 listopada? To już trzecia data meczu, jaką wyznaczył PZPN. Cz tym razem uda się rozegrać zawody, czy znów zwycięży pandemia?

Do trzech razy sztuka, mogą pomyśleć kibice GKS Bełchatów i Widzewa Łódź. trzeci termin derbowego meczu pomiędzy obiema drużynami wyznaczono na 10 listopada na godz. 18. Podobnie jak w poprzednich terminach, bezpośrednią transmisję meczu z Łodzi zapowiada Polsat Sport.

Przypomnijmy, że derby województwa już dwukrotnie były przekładane. Pierwotnie mecz miał się odbyć 23 października, a potem 3 listopada. Oba terminy trzeba było przełożyć z powodu wykrycia przypadków koronawirusa w łódzkim klubie.

Nowy termin oznacza, że zanim GKS uda się do Łodzi, to u siebie zagra z Resovią. Ten mecz odbędzie się 7 listopada. Natomiast już trzy dni po meczu derbowym "Brunatni" udadzą się w długą podróż do Gdyni. Mecz z Arką zaplanowano na 13 listopada, co oznacza, że w ciągu tygodnia GKS Bełchatów zagra trzy ligowe mecze.

fot. Piotr Tokarczyk / FotoPiotr

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1187776 odwiedzin