Derby GKS Bełchatów z Widzewem Łódź ponownie odwołane

2020-11-02 22:03:54

Derby GKS Bełchatów z Widzewem Łódź ponownie odwołane

Deby GKS Bełchatów z Widzewem Łódź znowu zostały przełożone. Dzień przed meczem w Łodzi gospodarze mają do dyspozycji jedenastu piłkarzy. PZPN przełożył spotkanie już po raz drugi.

Derby województwa łódzkiego pomiędzy Widzewem Łódź, a GKS Bełchatów miały się odbyć pierwotnie 23 października, ale z powodu koronawirusa w łódzkim zespole zostały przełożone na 3 listopada. Niestety okazuje się, że we wtorek mecz także się nie odbędzie. W łódzkim klubie dalej panuje wirus. Jak podają łódzkie media, do dyspozycji jest tylko jedenastu zawodników. PZPN ponownie odwołał mecz. Jego nowa data nie jest jeszcze znana.

Wobec braku meczu w miniony weekend GKS Bełchatów w sobotę miał zagrać sparing z Rakowem Częstochowa. Tę grę odwołano, po tym, jak na wtorek ustalono mecz z Widzewem. Jednak już w weekend pojawiły się informacje, że ze zdrowiem piłkarzy Widzewa nie jest jednak dobrze i możliwe, że spotkanie się nie odbędzie. Wobec tego piłkarze GKS dostaną we wtorek wolne, a od środy rozpoczną przygotowania do meczu z Resovią Rzeszów, który ma się odbyć 7 października w Bełchatowie.

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1187772 odwiedzin