IV liga: Omega Kleszczów na remis. Włókniarz Zelów przełożony

2020-10-24 22:48:19

Omega Kleszczów zremisowała z LKS Kwiatkowice 1:1 w 15. kolejce łódzkiej IV ligi. Na boisko nie wyszli natomiast piłkarze Włókniarza Zelów.

Zaplanowany na sobotę pojedynek Włókniarza z Termami Ner Poddębice został przełożony z powodu pogarszającej się sytuacji epidemiologicznej związanej z Covid-19. Wstępnie nowy termin meczu ustalono na środę 4 listopada.

Natomiast udało się rozegrać mecz Omegi Kleszczów z LKS Kwiatkowice i był to prawdziwy dreszczowiec, do których Omega przyzwyczaiła już na początku sezonu.

Pierwsza połowa należała do gospodarzy. Najbliżej strzelenia bramki był Piotr Mielczarek, który jednak trafił piłką w słupek. Po zmianie stron groźniej zaatakował zespół z Kwiatkowic, ale Paweł Wiśniewski stał na posterunku bramki Omegi. Najciekawiej było jednak w samej końcówce meczu. Tuż przed końcem gola dla gości strzelił wprowadzony po przerwie Dawid Kępniak. Wydawało się, że Omega zejdzie z boiska pokonana, ale podopieczni Jacka Berensztajna rzucili się do odrabiania strat i udało im się to już chwilę później. Gola na wagę remisu strzelił Paweł Kowalski.

Omega Kleszczów – LKS Kwiatkowice 1:1 (0:0)
0:1 Dawid Kępniak (90’)
1:1 Paweł Kowalski (90’)

Omega: Paweł Wiśniewski – Mateusz Roczek, Kowalik, Zieliński, Niedbała – Tomesz, Pieniążek, Paweł Kowalski, Bociek, Mielczarek – Krzysztof Kowalski (79′ Ociepa).

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1187771 odwiedzin