PGE Skra Bełchatów zagrała w GOLDEN 5. Kto był najlepszy?

2020-10-19 22:43:35

PGE Skra Bełchatów zagrała w GOLDEN 5. Kto był najlepszy?

Którzy siatkarze PGE Skry Bełchatów okazali się najlepsi w wewnętrznej rywalizacji, w ramach gry "GOLDEN 5"? Niecodzienny sparing między sobą dla siatkarzy był okazją do wzajemnej rywalizacji.

PGE Skra w poniedziałek miała rozegrać ligowy mecz z Indykpolem AZS, który ostatecznie się nie odbędbył z powodu koronawirusa w zespole z Warmii. W związku z tym sztab szkoleniowy zorganizował siatkarzom turniej wewnętrzny “GOLDEN 5”.

Na czym polegała rywalizacja?

- To był wewnętrzny mecz, w którym chłopaki rywalizują między sobą na swoich pozycjach - tłumaczy Michał Mieszko Gogol, trener PGE Skry. - Wyłoniliśmy pięciu najlepszych siatkarzy z całego turnieju. Bardzo zależało nam na tym, by utrzymać rytm meczowy, więc zaplanowaliśmy, że zagramy cztery sety między sobą - mówi szkoleniowiec.

Wewnętrzny sparing miał jednak nie tylko charakter szkoleniowy. - Było czuć też namiastkę presji, której nam jednak trochę potrzeba. Ciągle czekamy na nasze mecze. Osiem dni czekaliśmy na mecz z Nysą, dziewięć na mecz z Gdańskiem, a na kolejny, z GKS Katowice, poczekamy 10 dni, o ile wszystko się odbędzie. Dlatego zdecydowaliśmy się na taką formułę - dodaje Gogol.

Po ponad dwugodzinnej walce w różnych ustawieniach ostatecznie najlepsi okazali się Grzegorz Łomacz (rozgrywający), Karol Kłos (środkowy), Milad Ebadipour (przyjmujący), Bartosz Filipiak (atakujący) oraz Robert Milczarek (libero).

W poniedziałek drużyna rozpocznie przygotowania do wspomnianego meczu z Katowicami, który zaplanowany jest na sobotę, na godz. 14.45.

fot. PGE Skra Bełchatów

Artykuł dodał: mw, PGE Skra Bełchatów

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1187751 odwiedzin