GKS Bełchatów zremisował ze słabą Sandecją. Nie dało się tego oglądać

2020-10-18 21:41:00

GKS Bełchatów zremisował ze słabą Sandecją. Nie dało się tego oglądać

GKS Bełchatów bezbramkowo zremisował z ostatnią w tabeli Sandecją Nowy Sącz, która dzięki temu zdobyła pierwszy punkt w tym sezonie. Kibice, którzy oglądali ten mecz w necie musieli wykazać się nie lada cierpliwością, by dotrwać do końca transmisji.

Jaki wynik, taka gra. To właściwie wszystko, co można napisać o tym meczu. Brzydka pogoda, słaba murawa, brak kibiców i praktycznie zero gry "na tak" w wykonaniu obu drużyn. Gdyby nie fakt, że transmisja w Ipli była darmowa, to za jej wykupinie powinno zwracać się pieniądze.

Jedyną okazją do gola dla GKS był minimalnie niecelny strzał Bartłomieja Eizencharta z końcówki pierwszej połowy.

GKS Bełchatów wywalczył pierwszy punkt w historii swoich ligowych meczów w Nowym Sączu, ale też Sandecja, która do tej pory przegrała osiem gier, poi raz pierwszy w tym sezonie nie zeszła z boiska pokonana. W piątek "Brunatni" grają w Łodzi z Widzewem.

Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów 0:0

Sandecja: Dawid Pietrzkiewicz - Adrian Danek, Dawid Szufryn, Tomasz Boczek, Daniel Dziwniel - Damian Chmiel (80’ Paweł Mandrysz), Bartłomiej Kasprzak (76’ Wiktor Żołądź), Michał Walski, Rafael Victor (66’ Maciej Korzym), Kamil Ogorzały (80’ Artem Dudik) - Rubio (76’ Damir SovSić).

GKS: Paweł Lenarcik - Marcin Sierczyński, Seweryn Michalski, Mariusz Magiera, Mateusz Szymorek - Łukasz Wroński (65’ Dawid Błanik), Jakub Witek (75’ Dawid Flaszka), Michał Pawlik, Patryk Makuch (87’ Patryk Winsztal), Bartłomiej Eizenchart (87’ Jakub Bator) - Przemysław Zdybowicz (65’ Maciej Mas).

żółte kartki: Magiera, Pawlik, Michalski, Błanik.
sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec)

fot. Piotr Tokarczyk / FotoPiotr

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1187751 odwiedzin