PGE Skra Bełchatów nie zagra z Jastrzębskim Węglem. Koronawirus w Jastrzębiu

2020-10-11 10:00:40

PGE Skra Bełchatów nie zagra z Jastrzębskim Węglem. Koronawirus w Jastrzębiu

PGE Skra Bełchatów nie zagra w niedzielne popołudnie z Jastrzębskim Węglem. W drużynie ze Śląska odnotowano przypadek koronawirusa. Z tego względu mecz musiał zostać przełożony. Nowy termin nie jest jeszcze znany.

W niedzielę o godz. 14.45 PGE Skra Bełchatów miała zmierzyć się w ramach rozgrywek PlusLigi z Jastrzębkim Węglem. Niestety na kilkanaście godzin przed meczem potwierdzono przypadek koronawirusa w śląskim klubie. Z tego względu mecz nie odbędzie się w zaplanowanym terminie. Przypomnijmy, że ze względu na wprowadzenie czerwonej strefy w powiecie bełchatowskim, mecz i tak miał odbyć się bez udziału publiczności. 

PGE Skra jednocześnie informuje,  że żaden z zawodników i przedstawicieli klubu nie miał kontaktu z zakażonym rywalem. Nowy termin meczu bełchatowian z JSW nie jest jeszcze znany.

Niestety to nie pierwsza sytuacja kiedy pandemia paraliżuje plany siatkarzy. Nie wspominając już o zakończonym przedwcześnie poprzednim sezonie, w tym także kilka spotkań już się nie odbyło z powodu Covid-19. W przypadku PGE Skry to drugi taki przypadek. W ubiegłym tygodniu nie doszło do skutku spotkanie z Vervą Orlen Paliwa. Koronawirusa stwierdzono w warszawskim klubie. 

Zgodnie z harmonogramem następny mecz PGE Skra Bełchatów ma zagrać w środę, 14 października z Jastrzębskim Węglem. 

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1343972 odwiedzin