Robert Rogan: Nie byłem potrzebny, więc odszedłem

2020-10-05 22:26:24

Robert Rogan: Nie byłem potrzebny, więc odszedłem

Robert Rogan nie jest już koordynatorem ds. młodzieży w GKS Bełchatów. Powód? Powstanie fundacji, która ma przejąć szkolenie młodzieży, więc koordynator w klubie... nie będzie potrzebny.

Robert Rogan, legenda GKS Bełchatów, były piłkarz, który walnie przyczynił się do pierwszych sukcesów klubu, pierwszego awansu do ekstraklasy i finału Pucharu Polski, ceniony przez kibiców za nieustępliwość i waleczność... nie jest już GKS Bełchatów potrzebny? Na to wygląda, bo po roku pracy jako koordynator ds. szkolenia młodzieży pożegnał się ze stanowiskiem.

- Powstała fundacja, więc moja osoba nie była już potrzebna, przecież nie będzie dwóch koordynatorów - mówi Robert Rogan. - Nie chcę tego komentować.

Robert Rogan, który do tej pory pracował w klubach z niższych lig w regionie, koordynatorem ds. młodzieży został w GKS rok temu. Zastąpił wówczas Krystiana Kieracha, który odszedł do ŁKS.

Klub nazwiska nowego koordynatora jeszcze nie podał. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy ma nim zostać Grzegorz Muskała, znany bełchatowski sędzia, były trener w grupach młodzieżowych GKS, wuefista i radny rady miejskiej, związany ze współrządzącym miastem ugrupowaniem Plus.

Robert Rogan natomiast zamierza wrócić do pracy trenerskiej. - Na razie nie mam żadnych propozycji, ale nie spieszy mi się, chociaż z pewnością będę szukał dodatkowego zajęcia - podkreśla.

Artykuł dodał: Maciej Wiśniewski

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1171513 odwiedzin