GKS Bełchatów wywalczył punkt w Olsztynie

2020-10-04 19:52:45

GKS Bełchatów wywalczył punkt w Olsztynie

GKS Bełchatów zremisował ze Stomilem Olsztyn w meczu 7. kolejki Fortuna 1. Ligi. To pierwszy punkt wywalczony przez "Brunatnych" na obcym boisku w tym sezonie.

Do tej pory wyjazd oznaczał dla piłkarzy GKS porażkę. Po raz pierwszy w tym sezonie "Brunatni" przełamali klątwę obcych stadionów. W Olsztynie podopieczni Marcina Węglewskiego sprawiali lepsze wrażenie, zwłaszcza w na początku meczu. Potem spotkanie się wyrównało.

Niestety kibice na stadionie i ci oglądający mecz w sieci nie mieli wielu okazji do poderwania się ze swoich miejsc. Mecz walki, tak zwykło mówić się na takie spotkanie. Remis to wynik zasłużony, który nie krzywdzi żadnej z drużyn.

W najbliższą sobotę GKS gra u siebie z Zagłębiem Sosnowiec.

Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów 0:0

Stomil: Vjaceslavs Kudrjavcevs - Damian Sierant, Serafin Szota, Wiktor Biedrzycki, Damian Byrtek, Jurich Carolina - Wojciech Łuczak (79’ Grzegorz Kuświk), Maciej Spychała, Krystian Ogrodowski (79’ Hubert Szramka), Koki Hinokio - Skender Loshi (70’ Jonatan Straus).

GKS: Paweł Lenarcik - Marcin Sierczyński (73’ Łukasz Wroński), Seweryn Michalski, Mariusz Magiera, Mateusz Szymorek - Patryk Makuch, Michał Pawlik, Jakub Witek (55’ Dawid Flaszka), Waldemar Gancarczyk (46’ Damian Hilbrycht), Szymon Łapiński (73’ Bartłomiej Eizenchart) - Patryk Winsztal (75’ Jakub Bator).

żółte kartki: Pawlik, Witek, Wroński, Flaszka (wszyscy GKS)
sędzia: Konrad Kiełczewski (Białystok)

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1168547 odwiedzin