Medalowy występ Knock-Out Team Belchatów

2020-09-26 00:39:32

Medalowy występ Knock-Out Team Belchatów

10 medali wywalczyli reprezentanci Knock-Out Team Bełchatów podczas European Kickboxing Challenge w Sulejówku. Dla ekipy trenera Krystiana Gortata był to pierwszy turniej po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa.

Wśród zawodników było kilku debiutantów. Bartek Kęsy, który w pierwszym pojedynku trafił na reprezentanta kraju, musiał uznać wyższość zawodnika z Warszawy, przegrywając 6-9. Nieznaczna porażka z bardziej doświadczonym rywalem była zaskoczeniem.

W kategorii dzieci bardzo dobrze zaprezentowali się - Antoni Jaguszewski oraz Julia Szcześniak, którzy przegrali swoje finały i ostatecznie otrzymali medale koloru srebrnego. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się Fabian Rudnicki. - Przez połowę swojego pojedynku prowadził z kolejnym reprezentantem Polski - podkreśla trener Gortat. - Ostatecznie przegrał, jednak emocji i woli walki nie opiszą żadne słowa.

Kacper Pilarczyk, przegrał walkę finałową w tej samej kategorii, co Bartek Kęsy. Natomiast Roksana Szubińska do Bełchatowa przywiozła złoty medal kategorii kobiet - 55 kg.

930.jpg

Natan Dziankowski wywalczył srebro kat. - 52 kg, A chłopaki z -63 kg. kadeta starszego musieli zadowolić się brązowym medalem.

Bez krążka wrócili Jonasz Gortat - który pokazał wielką wolę walki, jednak przeciwnik tego dnia był lepszy, oraz Filip Czechowski - młodziutki zawodnik, rozpoczynający swoją przygodę z tym sportem.

Dla całego zespołu, był to pierwszy turniej, otwierający sezon 2020/21. - Pierwszy start za Nami, następny już za dwa tygodnie w czeskiej Ostrawie, podczas Taekwon-Do Moravia Open. Tam szykuje się drużyna 18 osób, którzy są gotowi walczyć do ostatniej sekundy - podkreśla Krystian Gortat.

Wyniki medalowe:
- Roksana Szubińska - złoto -55 kg junior
- Kacper Pilarczyk - srebro -69 kg junior
- Bartek Kęsy - srebro -69 kg junior
- Wiktor Wędzik - brąz 63 kg kadet starszy
- Fabian Rudniki - srebro -63 kg junior
- Mikołaj Paszkiewicz -brąz - 63 kg kadet starszy
- Natan Dziankowski -srebro -52 kg kadet starszy
- Julia Szcześniak - srebro- 34 kg dzieci
- Antoni Jaguszewski - srebro -27 kg
- Julia Szcześniak - piankowe pałki dzieci 7-9 lat

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1168539 odwiedzin