Patryk Radoń i Michał Benben w gali K-1 w Kleszczowie

2020-08-23 23:53:17

Patryk Radoń i Michał Benben w gali K-1 w Kleszczowie

Patryk Radoń i Michał Benben wystąpią podczas gali zawodowego K-1 federacji HFO, która 5 września odbędzie się w Kleszczowie. Liczba biletów na trybuny w Solparku jest mocno ograniczona. Kibice, którzy nie będą mieli okazji zobaczyć bełchatowskich fajterów na żywo, będą mogli śledzić galę w TVP Sport.

Gala HFO Solpark odbędzie się już za dwa tygodnie. Święto polskiego K-1 nie po raz pierwszy zawita do Kleszczowa. Niestety pandemia i ograniczenia w liczbie widzów nie pozwolą wszystkim chętnym cieszyć się z oglądania rywalizacji w ringu na żywo. Dostępnych jest tylko 300 biletów w cenie 100 i 150 zł. Można je nabyć m.in. u naszych zawodników, którzy wystąpią na ringu.A będzie ich dwóch, Michał Benben i Patryk Radoń.

Patryk Radoń wystąpi w co-main evencie, czyli walce poprzedzającej starcie wieczoru. Bełchatowianin reprezentujący obecnie ŁKS Łódź znakomicie zaprezentował się w poprzedniej gali HFO, która w czerwcu odbyła się w telewizyjnym studio TVP Sport. Bełchatowianin w "bandyckim tango" rozniósł na punkty bardziej doświadczonego Michała Gęsiarza, prezentując znakomitą technikę i wolę walki.

Patryk ma rewelacyjny rekord zawodowy, sześć walk i sześć zwycięstw. Na pewno w Kleszczowie będzie chciał kontynuować zwycięską passę. Naprzeciw niego stanie Słowak Michal Kosik, reprezentujący Fire Gym Banska
Bystryca. Będzie to pojedynek w kategorii do 70 kg.

Natomiast w kategorii do 67kg na ringu pokaże się Michał Benben, właściciel i trener Gladiators Bełchatów. Doświadczony kickboxer miał walczyć w Bełchatowie podczas gali Celtic Gladiator, która miała odbyć się 14 marca, ale z powodu pandemii została odwołana.

Michał Benben walczył już w galach HFO w poprzednich latach, a poprzedni sezon poświęcił na amatorskie walki w kraju i zagranicą. Podczas gali w Kleszczowie Michał Benben wyjdzie do ringu przeciwko Jakubowi Koniecznemu z CAF Rzeszów.

"Karta walk to mieszanka nazwisk znanych z występów w organizacji i debiutantów. W walce wieczoru Łukasz Pławecki stanie do obrony zdobytego w maju 2019 roku tytułu Mistrza Świata ISKA" - podkreślają organizatorzy. Rywalem Pławeckiego będzie równie doświadczony zawodnik z Cypru Michalis Manoli.

Karta walk (kolejność walk może ulec zmianie):
* -78,1 kg: Łukasz Pławecki (Polska/HALNY Nowy Sącz) vs Michalis Manoli (Cypr/Fivestar Sports Center) Walka w obronie pasa Mistrza Świata ISKA
* -70 kg: Patryk Radoń (ŁKS Łódź) vs Michal Kosik (Fire Gym Banska Bystryca)
* +95 kg: Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa) vs TBA
* -67 kg: Michał Benben (Gladiators Bełchatów) vs Jakub Konieczny (CAF Rzeszów)
* -81 kg: Robert Krasoń (Tom Center Piotrków Trybunalski) vs Wiktor Waszczuk (KS RedLion MuayThai)
* -60 kg: Damian Roll (Tom Center Piotrków Trybunalski) vs Szymon Obroślak (KS RedLion MuayThai)
* -65 kg: Marcin Krok (HALNY Nowy Sącz) vs Kacper Glinicki (Legia Fight Club)
* -43 kg: Miłosz Dąbrowa (HALNY Nowy Sącz) vs TBA

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1152890 odwiedzin