Jubileuszowy Turniej PGE Skry Bełchatów już jutro

2020-08-20 23:34:40

Jubileuszowy Turniej PGE Skry Bełchatów już jutro

Jubileuszowy Turniej PGE Skry Bełchatów już w piątek w hali Energia. Z powodu pandemii w okrojonej liczbie, ale jednak z udziałem kibiców żółto-czarnych, którzy po raz pierwszy będą mogli obejrzeć drużynę na sezon 2020/2021.

Od marca kibice PGE Skry Bełchatów czekają na to, by obejrzeć swoją drużynę na boisku. W końcu się doczekali, choć będzie to już zupełnie inny zespół od tego, z którym rozstawali się przed pandemią koronawirusa. Przede wszystkim bez Mariusza Wlazłego i kilku innych graczy: Jakuba Kochanowskiego, Artura Szalpuka, Piotra Orczyka i Kamila Droszyńskiego. Za to z Taylorem Sanderem, Mateuszem Bieńkiem, Bartoszem Filipiakiem, Mihajlo Miticiem, czy młodymi Mikołajem Sawickim i Sebastianem Adamczykiem. Pierwsza okazja, by zobaczyć nową drużynę PGE Skry Bełchatów już w piątek o godz. 15.

Turniej w hali Energia, w którym obok PGE Skry zagrają także Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Jastrzębski Węgiel i Aluron CMC Zawiercie, będzie okazją do uczczenia 90-lecia klubu, które korzeniami sięga 1930 roku (RKS Skra). Wprawdzie pandemia uniemożliwia huczną celebrację jubileuszu, nie będzie też tradycyjnego zlotu kibiców PGE Skry, ale jej fani, w ograniczonej liczbie będą mogli zasiąść na trybunach. Bilety można było nabyć w internetowej przedsprzedaży.

Zawody rozpoczną się w piątek o godz. 15. PGE Skra zagra wówczas z Jastrzębskim Węglem. 2,5 godziny później Zawiercie zmierzy się z Kędzierzynem. W niedzielę o godz. 10 rozpocznie się mecz o 3. miejsce, a o 12.30 spotkanie finałowe.

Terminarz Jubileuszowego turnieju PGE Skry Bełchatów:

21 sierpnia (piątek):
* PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (godz.15)
* Aluron CMC Zawiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (godz. 17.30)

22 sierpnia (sobota):
* mecz o trzecie miejsce (godz. 10)
* finał (godz. 12.30)

fot. PGE Skra Bełchatów

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1152892 odwiedzin