GKS Bełchatów remisuje bezbramkowo na pożegnanie ze Sportową

2020-07-19 20:28:12

GKS Bełchatów remisuje bezbramkowo na pożegnanie ze Sportową

GKS Bełchatów bezbramkowo zremisował z Puszczą Niepołomice w ostatnim w tym sezonie meczu na własnym boisku. Punkt przybliżył "Brunatnych" do utrzymania.

Trener Marcin Węglewski miał desygnował do gry właściwie wszystkich tych graczy, których ma do dyspozycji, z wracającymi po kontuzji Krzysztofem Wołkowiczem i po pauzie za kartki Emilem Thiakane. Dość powiedzieć, że z tych, którzy usiedli na ławce najbardziej doświadczeni byli Daniel Niźnik (tym razem w bramce stanął Paweł Lenarcik) i Przemysław Zdybowicz.

Pożagnanie ze Sportową nie było okazałe, na boisku niewiele się działo. Szkoleniowiec "Brunatnych" nie miał pola manewru by reagować roszadami w składzie. Więcej z gry miała walcząca o baraże Puszcza, której punkt nie może zadowalać, gdyż oddala ją od celu. Dla GKS Bełchatów remis oznacza, że w ostatniej kolejce w Tychcach "Brunatni" sprawę utrzymania w Fortuna 1. Lidze mają we własnych rękach/nogach. Wobec porażki Olimpii Grudziąc zespół ten spadł na 16. miejsce, a GKS ma nad grudziądzanami punkt przewagi.

GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice 0:0

GKS Bełchatów: Paweł Lenarcik - Marcin Sierczyński, Michał Kołodziejski, Mariusz Magiera, Mateusz Szymorek - Bartosz Biel, Paweł Czajkowski, Dawid Flaszka, Émile Thiakane, Krzysztof Wołkowicz - Patryk Winsztal (79’ Przemysław Zdybowicz).

Puszcza: Mateusz Górski - Erik Čikoš, Konrad Stępień, Marcin Stefanik, Bartłomiej Eizenchart - Maksymilian Sitek, Jakub Serafin, Wiktor Żytek, Michal Klec (65’ Bartosz Żurek), Hubert Tomalski - Marcin Orłowski (74’ Longinus Uwakwe).

sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn)
widzów: 510

fot. archiwum, Piotr Tokarczyk / FotoPiotr

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1120947 odwiedzin