Adrian Małachowski odchodzi z GKS Bełchatów

2020-07-13 00:52:55

Adrian Małachowski odchodzi z GKS Bełchatów

Adrian Małachowski odchodzi z GKS Bełchatów. Klub nie potwierdził jeszcze tej informacji, ale piłkarz ogłosił to na swoim koncie na Instagramie. 

Adrian Małachjowski nie wystąpił w przegranym 0:2 z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza meczu 31. kolejki Fortuna 1. Ligi z powodu kontuzji. Uraz 22-letniego zawodnika sprawia, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni, czyli do końca bieżącego sezonu nie wystąpi już w żadnym meczu. Z końcem sezonu jego umowa z GKS wygasa.

Adrian Małachowski trafił do GKS Bełchatów przed tym sezonem ze Znicza Pruszków. W barwach GKS zagrał w 24 meczach, w tym 23 ligowych, w których strzelił dwa gole. Zwłaszcza wiosną stał się ważną postacią środka pola GKS.

W swoim wpisie na Instagramie Adrian Małachowski oznajmił, że w barach GKS już nie zagra. Zawodnik był w grupie graczy, którym 30 czerwca kończył się kontrakt, ale aneksował umowę do końca bieżących rozgrywek.

Przypomnijmy, że w Fortuna 1. Lidze zostały do rozegrania jeszcze trzy kolejki. GKS Bełchatów zagra na wyjeździe z Miedzią Legnica (16 lipca), u siebie z Puszczą Niepołomice (19 lipca) i na wyjeździe z GKS Tychy (25 lipca).

Fot. Piotr Tokarczyk / FotoPiotr

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1297921 odwiedzin