Bez niespodzianek w trzecim Grand Prix Bełchatowa

2020-07-08 23:26:45

Trzeci turniej Grand Prix Bełchatowa rozegrano na Miejskich Kortach Tenisowych przy ul. Edwardów. Niespodzianek nie było, wygrywali faworyci.

Do turnieju kobiet zgłosiły się cztery panie. Komplet zwycięstw zanotowała Hanna Stępień. To drugie zwycięstwo tej zawodniczki, co czyni ją zdecydowaną liderką cyklu.

ZOBACZ WYNIKI TURNIEJU KOBIET

KLASYFIKACJA GENERALNA TURNIEJU KOBIET

Identyczny, jak w dwóch poprzednich turniejach był finał mężczyzn. I taki sam był też jego rezultat. Trzecie Grand Prix wygrał Franek Stępień, który po raz trzeci w finale pokonał Grzegorza Puźniaka. Tym razem skończyło się tie-breakiem 4:6, 6:4, 10:6.

DRABINKA TURNIEJU MĘŻCZYZN

KLASYFIKACJA GENERALNA TURNIEJU MĘŻCZYZN

Finaliści turnieju męskiego stworzyli też parę deblową, więc co zrozumiałe byli faworytami gry podwójnej. Niespodzianki nie było i para Puźniak/Stępień wygrała turniej debla.

WYNIKI GRY PODWÓJNEJ

KLASYFIKACJA DEBLA

Inaczej niż przed tygodniem rozstrzygnął się turniej kategorii 50+, gdzie najpierw grano w grupach, a później w półfinałach. W finale zwycięzca sprzed dwóch tygodni Edward Maruszak poddał mecz z powodu kontuzji i turniej wygrał Edwin Misztal.