GKS Bełchatów dogra jednak sezon w pełnym składzie. Piłkarze podpisali aneksy

2020-07-01 06:20:17

GKS Bełchatów dogra jednak sezon w pełnym składzie. Piłkarze podpisali aneksy

GKS Bełchatów dogra jednak sezon w niemal optymalnym składzie. Piłkarze, którym wczoraj kończyły się kontrakty aneksowali umowy do końca sezonu.

Mariusz Magiera, Marcin Sierczyński, Krzysztof Wołkowicz, Mateusz Szymorek, Michał Kołodziejski, Dawid Flaszka i Adrian Małachowski to piłkarze, którym 30 czerwca kończyły się kontrakty z GKS Bełchatów. Cała siódemka zdecydowała się aneksować swoje umowy o miesiąc i dograć sezon w Fortuna 1. Lidze do końca. Z pewnością przyczynił się do tego dobry początek rozgrywek po odmrożeniu ligi.

Jedynym zawodnikiem, który z końcem czerwca opuścił szatnię GKS jest Maciej Koziara, któremu skończył się okres wypożyczenia z Miedzi Legnica. GKS nie zdecydował się by ją przedłużyć. 24-letni pomocnik zagrał tylko dwa razy w oficjalnych meczach "Brunatnych" na wiosnę.

Przypomnijmy, że wcześniej siedmiu piłkarzy, którym kończyły się kontrakty zdecydowało się je przedłużyć.Na ten krok nie zdecydowali się natomiast Marcin Grolik i Bartłomiej Bartosiak, którzy rozwiązali kontrakty i znaleźli już nowe kluby oraz Kacper Kondracki, który przeniósł się do Wisły Płock, mając jeszcze ważny kontrakt z GKS.

Dodajmy, że umowy z klubem przedłużyli do końca sezonu także trenerzy: Marcin Węglewski, Kacper Jędrychowski, Patryk Rachwał i Sebastian Łukiewicz. Przed restartem ligi drużynę opuścił ówczesny pierwszy trener Artur Derbin.

fot. Adrian Mielczarski /amielczzarski.com

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1120950 odwiedzin