Bartosiak w Wiśle Puławy, Grolik w Olimpii Grudziądz

2020-06-29 00:00:09

Bartosiak w Wiśle Puławy, Grolik w Olimpii Grudziądz

Bartłomiej Bartosiak został zawodnikiem trzecioligowej Wisły Puławy. Wychowanek GKS Bełchatów podpisał tam roczny kontrakt, po tym, jak rozwiązał umowę z "Brunatnymi". W pierwszej lidze pozostanie zaś Marcin Grolik. Były kapitan GKS będzie grał dla Olimpii Grudziądz.

Po tym jak rozwiązał kontrakt z GKS Bełchatów Bartłomiej Bartosiak podpisał roczną umowę z Wisłą Puławy, z opcją przedłużenia na kolejny sezon. Wychowanek GKS schodzi więc na czwarty poziom rozgrywek, będzie grał w IV grupie III ligi.

Cześć Bartek, od dziś walczymy razem o 2 ligę ???????? ???? https://kswislapulawy.pl/bartlomiej-bartosiak-dolacza-do-wisly/ #KSWisłaPuławy #GrupaAzotyPuławy

Opublikowany przez Klub Sportowy Wisła Puławy Niedziela, 28 czerwca 2020


To nie pierwszy raz, kiedy "Bartas" opuszcza Sportową. Przypomnijmy, że Bartek miał już krótkie epizody gry w Olimpii Elbląg i Stali Stalowa Wola.

Natomiast po rozwiązaniu kontraktu z winy klubu i opuszczeniu GKS Bełchatów, niedawny kapitan "Brunatnych" Marcin Grolik związał się z Olimpią Grudziądz.

??Nowym zawodnikiem Olimpii Grudziądz został środkowy obrońca, Marcin Grolik?? #PierwszaLigaStylZycia #Fortuna1Liga #OlimpiaGrudziadz

Opublikowany przez Olimpia Grudziądz Poniedziałek, 22 czerwca 2020

fot. Piotr Tokarczyk / FotoPiotr

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1343918 odwiedzin