Kibice GKS Bełchatów wracają na trybuny! Trwa sprzedaż biletów na mecz ze Stalą

2020-06-19 16:11:50

Kibice GKS Bełchatów wracają na trybuny! Trwa sprzedaż biletów na mecz ze Stalą

Kibice GKS Bełchatów wracają na trybuny! Już w niedzielnym meczu "Brunatni" będą dopingowani przez swoich kibiców. Wprawdzie w ograniczonej formie, ale kibice będą mogli obwjrzeć spotkanie z PGE Stalą Mielec.

Niedzielne spotkanie będzie miało charakter imprezy niemasowej.

Informacja GKS Bełchatów na temat powrotu kibiców na trybuny:

Dla kibiców udostępnione będą trybuny południowa (B), zachodnia (C - tylko zakupione karnety) i północna (D - tylko zakupione karnety), aby móc spełnić jeden z najważniejszych warunków zgody, czyli rozmieszczenie kibiców co czwarte miejsce w sektorze w rzędach naprzemiennie.

Trybuny wschodnia (strefa 1) i honorowa (strefa 0/1) nadal pozostaną trybunami "technicznymi" bez wejścia kibiców (obsługa meczu, goście z izolacji, dziennikarze i fotoreporterzy).

Karnety

Posiadacze karnetów na cały sezon i rundę wiosenną mają oczywiście zapewnione wejście na podstawie swoich Kart Kibica, na które nabity jest karnet.
Posiadacze karnetów z trybuny wschodniej (A) są przeniesieni na trybunę południową (B) i będą mogli wejść kołowrotami B1 i B2.
Posiadacze karnetów z trybuny zachodniej (C) wejdą na swoją trybunę kołowrotem C.
Posiadacze karnetów z trybuny północnej (D) wejdą na swoją trybunę kołowrotem od ul. Sportowej.
Posiadacze kart VIP (z trybuny północnej (D)) i SuperVIP (z trybuny honorowej (E)) będą wchodzić za okazaniem swojej karty przez wejście od ul. Sportowej na trybunę północną (D).

Bramy stadionu zostaną otwarte już na 75 minut przed rozpoczęciem meczu, czyli o godz. 13:45, by umożliwić każdemu wejście na czas zgodnie z wytycznymi.

Bilety

Ze względów sanitarnych, nie ma możliwości zakupu biletu w kasie na stadionie oraz w siedzibie klubu – ani w przedsprzedaży, ani w dniu meczu. Sprzedaż biletów jednorazowych na mecz ze Stalą prowadzona będzie od piątku dla posiadaczy Karty Kibica tylko przez stronę bilet.gksbelchatow.com

Do wolnej sprzedaży przeznaczono 300 biletów tylko na trybunę południową (B), w tym balkon, w cenach:

- NORMALNY 20 zł
- ULGOWY 15 zł
- DZIECIĘCY 5 zł

Specjalne zasady na stadionie

Mecze z udziałem kibiców w warunkach pandemii odbywać się będą w ściśle wyznaczonym rygorze sanitarnym. W drodze na swoje miejsce kibic jest zobowiązany do zakrywania ust i nosa (maseczka powinna być ściągnięta po zajęciu miejsca siedzącego). Kibice zobowiązani są utrzymywać pomiędzy sobą odległość 2 m również podczas przemieszczania się na terenie obiektu. Maksymalna liczba osób przebywających w toaletach zostanie ograniczona do liczby kabin toaletowych. Zabronione będzie wnoszenie bagażu podręcznego i nie będą udostępniane punkty depozytowe. Kibice muszą siedzieć w odstępach, na oznaczonych miejscach.

Informujemy także, że uczestnictwo w meczu w charakterze widza odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji widza w zakresie przyjęcia ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie, w tym w oparciu o zrzeczenie się ewentualnych roszczeń w stosunku do organizatora meczu. Na stadion nie będą wpuszczane osoby z wyraźnymi objawami choroby. Apelujemy o rozsądek i przemyślane decyzje o obecności na stadionie w trosce o zdrowie własne i innych.

Kibiców, którzy nie będą mogli jeszcze wejść na stadion zapraszamy do bezpłatnej transmisji internetowej w serwisie IPLA.TV. Transmisja będzie bezpłatna i przeprowadzona z jednej kamery. Zapraszamy do wirtualnego wsparcia giekaesiaków!

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1101958 odwiedzin