Mateusz Bieniek przeszedł operację kolana

2020-06-12 23:50:37

Mateusz Bieniek przeszedł operację kolana

Mateusz Bieniek przeszedł zabieg więzadła rzepki lewego kolana. Nowy nabytek PGE Skry Bełchatów tym samym zakończył swój udział w zgrupowaniu reprezentacji Polski.

Z obozu kadry w Spale napłynęły niepokojące informacje. Kontuzji lewego kolana nabawił się nowy środkowy PGE Skry Bełchatów Mateusz Bieniek. Zawodnik w środę w Łodzi przeszedł zabieg przeprowadzony przez prof. Marcina Domżalskiego i dr Sebastiana Żabierka.

- Przeszedłem zabieg więzadła rzepki. To typowy siatkarski uraz. Kiedy wrócę do treningów? Na razie ciężko o tym mówić, bo wszystko zależy od tego, jak rana będzie się goić i jak dalej będzie przebiegać rehabilitacja. Zabieg został jednak świetne wykonany i wierzę, że wkrótce będę gotowy do powrotu - mówi Mateusz Bieniek.

W związku z tym, że Mateusz Bieniek musiał zakończyć zgrupowanie, do kadry na obóz powołani zostali dwaj inni siatkarze, w tym kolejny środkowy PGE Skry Norbert Huber oraz Jan Nowakowski z GKS Katowice. Przypomnijmy, że jednym z asystentów slekcjonera Vitala Heynena jest Michał Mieszko Gogol, trener PGE skry, który tym samym ma pełne informacje z pierwszej ręki na temat zdrowia swojego nowego podopiecznego. Na razie nie wiadomo kiedy Mateusz Bieniek będzie mógł wrócić do treningów. Będzie to zależało od postępów rehabilitacji.

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1101975 odwiedzin