Patryk Radoń w walce wieczoru. Już w sobotę w TVP Sport!

2020-06-11 23:01:55

Patryk Radoń w walce wieczoru. Już w sobotę w TVP Sport!

Patryk Radoń już w najbliższą sobotę wyjdzie na ring w Warszawie, by skrzyżować rękawice z byłym mistrzem Europy Michałem Gęsiarzem. Bełchatowianin wystąpi w niecodziennej, studyjnej gali K-1 bez udziału kibiców, za to transmitowanej na żywo przez TVP Sport.

Bełchatowianin Patryk Radoń wystąpi w walce wieczoru podczas studyjnej, telewizyjnej gali TVP Sport. Już w sobotę wieczorem będzie można obejrzeć w akcji bełchatowianina, który reprezentuje barwy ŁKS Boks Łódź.

- Od paru miesięcy liczyłem na angaż, miałem nieoficjalne informacje, że się mną interesują. Dyrektor sportowy Łukasz Czarnowski rozmawiał ze mną na początku roku, ale potem pojawił się koronawirus i temat ucichł - mówi BELsport.pl Patryk Radoń. - Zadzwonił jednak do mnie jakieś cztery tygodnie temu i dał propozycję tej walki, więc ją wziąłem - opowiada.

Gala organizacji HFO w Warszawie będzie nietypowa, bo bez udziału publiczności. Ze względów obostrzeń epidemiologicznych to zrozumiałe.

- Szczerze mówiąc widzę to średnio, wolałabym walczyć w obecności kibiców na trybunach - podkreśla Patryk Radoń. - Nigdy nie walczyłem bez publiczności i ta cisza może być problematyczna.

Odliczam jak kiedyś pierwszą gwiazdkę. ???? Tym razem bez was, ale mam nadzieję, że z wami przed telewizorem. ???? 1??3?? Czerwiec, sobota TVPSport gala HFO Kickboxingng główne danie, czyli walka wieczoru. ????

Opublikowany przez Patryka Radonia K1 Środa, 10 czerwca 2020


Starcie Patryka Radonia z Michałem Gęsiarzem będzie walką wieczoru. Rywal bełchatowianina to utytułowany kickbokser, reprezentujący berliński klub Golden Glory. To właśnie w stolicy Niemiec Gęsiarz trenuje. W 2018 roku zdobył mistrzostwo Europy organizacji IPTA w formule pro am. Rok później wywalczył ten sam pas w niższej kategorii wagowej.

- To mocny, bitny chłopak, lubi wymiany, dobrze stoi kondycyjnie - charakteryzuje swojego rywala Patryk Radoń.

Patryk Radoń, na zawodowym ringu ostatnio odniósł spektakularny sukces pokonując Artema Voskoboynikova, znanego "Kata Polaków" podczas gali Wirtuoz Challenge 4. Bełchatowianin z ŁKS Boks Łódź, reprezentujący także holenderski Colosseum Gym zakończył zeszły rok z nieskazitelnym rekordem zawodowym 5-0. Radoń jest znany głównie ze swoich ekscytujących walk w organizacji DSF Kickboxing Challenge.

Jak sam mówi, plany na ten rok miał inne. - Od ostatniej walki dużo się pozmieniało, głównie przez tą pandemię - podkreśla Patryk Radoń. - Szykowałem się na Mistrzostwa Polski w marcu, które odwołali na cztery dni przed ich rozpoczęciem. Byłem nawet tydzień w Holandii na obozie przygotowawczym. Nie mogę powiedzieć, że nic nie robiłem, ale od początku pandemii nie miałem z kim, ani gdzie trenować więc siłą rzeczy musiałem trochę przystopować - dodaje. - Trener brał mnie na podwórko i trenowaliśmy pod jego domem, dodatkowo trener z ŁKS udostępnił mi salkę na przygotowania, miałem nawet możliwość trenowania u Krystiana Gortata z Bełchatowa na jego salce. Co mogłem zrobić to zrobiłem. Trochę odpuściłem niestety okres sparingowy, ale nie czuję się nieprzygotowany. Byłem we wrocławskim Gym Fight, z którym jestem zaprzyjaźniony i gdzie aktualnie trenuje jeden z najlepszych bełchatowskich kickboxerów Artur Dylewski. Potrenowałem z nim i z chłopakami z klubu Rafała Petertila - opowiada o swoich przygotowaniach.

Z marszu zrobię wszystko. Pasja rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm daje jakość, a jakość to jest luksus w życiu. Widzimy się 1??3?? czerwca na gali HFO Kickboxing w TVP Sport ???? Artnox Fight Sport

Opublikowany przez Patryka Radonia K1 Wtorek, 19 maja 2020


Co dalej z planami Patryka Radonia po sobotniej gali? Na razie nie wiadomo, bo w świecie ogarniętym przez pandemię nie ma nic pewnego. - Miałem zaplanowany cały rok, od walk w Niemczech i Holandii po Serbię i oczywiście Polskę - podkreśla Patryk. - Trzeba niestety czekać aż to całe zamieszanie zniknie - dodaje.

Gala HFO w TVP Sport rozpocznie się w sobotę, 13 czerwca o godz. 19:45. Oczywiście pojedynek z udziałem Patryka Radonia nie będzie jedynym starciem gali HFO Aim High. Na ring wyjdą też m.in. panie, Marta Wadera Waliczek i Dominika Filec. 


???? 13 czerwca od 19:55 na żywo na antenie TVP Sport ??????HFO AIM HIGH ?? ???? Po raz pierwszy w historii sporty walki...

Opublikowany przez HFO Kickboxing Piątek, 5 czerwca 2020
Artykuł dodał: Maciej Wiśniewski

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1101931 odwiedzin