Wirtualny marsz na rocznicę KS Nordic Walking Bełchatów

2020-05-15 23:04:59

Wirtualny marsz na rocznicę KS Nordic Walking Bełchatów

Klub Sportowy Nordic Walking Bełchatów świętuje w maju rocznicę swego powstania. Z tej okazji wyszedł z ciekawą inicjatywą. To Wirtualny Bieg i Marsz Nordic Walking, z którego część dochodu przeznaczona będzie na zakup niezbędnego sprzętu i wyposażenia medycznego dla Stowarzyszenia Sztab Ratownictwa w Bełchatowie.

Jak mówi Krzysztof Marczak, prezes KS Nordic Walking Bełchatów, ale też utytułowany zawodnik i trener tej dyscypliny sportu, ponieważ czasy pandemii uniemożliwiają organizację masowych zawodów sportowych, stąd pomysł wirtualnego marszu.

- Nie musi to być nordic walking, liczy się każda aktywność fizyczna, odpowiednio udokumentowana - podkreśla Krzysztof Marczak. - Każdy będzie zwycięzcą i każdy ma szansę na medal - dodaje.

Rywalizacja oczywiście nie będzie prowadzona. Liczy się integracja, promocja zdrowego trybu życia i szczytny cel. Odlewane medale, jak widać są piękne.

Opublikowany przez Klub Sportowy Nordic Walking Bełchatów Poniedziałek, 11 maja 2020

Aby zdobyć swoją pamiątkę trzeba zarejestrować się do udziału w wirtualnych zawodach --> TUTAJ. Następnie trzeba wybrać dyscyplinę i wpłacić 40 zł (medale kosztują!). 10 zł z każdej wpłaty przekazane zostanie zakup sprzętu dla Sztabu Ratownictwa. Udział w akcji jest bezpłatny, ale szansę na medal mają osoby zarejestrowane z opłaconą opłatą startową. W chwili publikacji tej informacji zapisanych było już ponad sto osób, co oznacza ponad 1000 zł dla bełchatowskich ratowników medycznych.

[ZOBACZ LINK DO WYDARZENIA]

To jednak oczywiście nie wszystko. Żeby zdobyć swój medal trzeba pomiędzy 22, a 31 maja wykonać 30 minutową aktywność fizyczną i udokumentować ją odpowiednim zdjęciem, czy screenem z aplikacji do rejestracji treningów. Może być nordic walking, ale nie musi, bo aktywność, to aktywność, może być bieg, spacer, taniec, jazda na rowerze, jazda konna, pływanie, czy choćby wędkowanie. Miejsce realizacji wyzwania też nie ma znaczenia. Może to być las, stadion, ale też własna działka, czy mieszkanie.

Powiatowe Centrum Sportu Bełchatów jest naszym Partnerem Organizacyjnym ???????? a ile nagród ufundowali ???????????? ZAPISY ?? https://bit.ly/2KQvuGV

Opublikowany przez Klub Sportowy Nordic Walking Bełchatów Piątek, 15 maja 2020


Oprócz efektownych, odlewanych medali biorąc udział w akcji można także zdobyć nagrody i gadżety od partnerów akcji. W ramach przedsięwzięcia odbędzie się wirtualne losowanie nagród. Zapraszamy!

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1076797 odwiedzin