GKS Bełchatów już po testach na koronawirusa. Jutro początek treningów?

2020-05-07 22:27:56

GKS Bełchatów już po testach na koronawirusa. Jutro początek treningów?

Piłkarze GKS Bełchatów przeszli testy na obecność koronawirusa. Przepadano 31 piłkarzy, a także członków sztabu i pracowników klubu. Jeśli testy wypadną pozytywnie (czyli z negatywnymi wynikami) zespół będzie mógł wrócić do treningów grupowych.

Na testy w klubie stawiły się wszystkie osoby objęte tzw. izolacją, w tym 31 piłkarzy, a wśród nich pięciu zawodników z rocznika 2003. Poddani testom piłkarze i pracownicy klubu podzieleni zostali na grupy. Wyniki powinny być znane jutro rano. W piątek też Damian Zieliński, który jest koordynatorem w klubie wyznaczonym do przeprowadzenia procesu powrotu kadry do zajęć prześle wyniki badań do PZPN. Po ich analizie piłkarska centrala będzie mogła wydać (bądź nie) zgodę na powrót do treningów grupowych.

Od godz. 9 w siedzibie klubu przy #S3 zawodnicy, sztab szkoleniowo-medyczny i pracownicy GKS z grupy "izolacyjnej" mają pobierane próbki krwi do badań na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2. ????

Opublikowany przez GKS Bełchatów Czwartek, 7 maja 2020


Trener Artur Derbin zaplanował na początek zajęcia w grupach 6-osobowych. Jeśli dzisiejsze testy wypadną dobrze, piłkarze już jutro pojawią się na boiskach za halą sportową. Trzy, godzinne sesje wprowadzające do treningów po dłuższej przerwie mają rozpocząć się o godz. 15.

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1076795 odwiedzin