Trenuj online z siatkarzami PGE Skry Bełchatów

2020-04-16 06:26:19

Trenuj online z siatkarzami PGE Skry Bełchatów

Siatkarze PGE Skry Bełchatów poprowadzą treningi online. Pierwszy już dziś. Będzie je można oglądać na Facebooku Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

W ramach współpracy z ŁSSE od dzisiaj siatkarze PGE Skry Bełchatów prowadzić będą bezpłatne treningi online dla swoich kibiców. Dwa razy w tygodniu, w czwartki i poniedziałki o godz. 18 będzie można poćwiczyć m.in. z Mariuszem Wlazłym, Karolem Kłosem, czy Grzegorzem Łomaczem. Pierwszy trening już dzisiaj.

- Jesteśmy w domach, ale jako sportowcy nie zapominamy o treningu. Dlatego razem z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną zapraszamy wszystkich na wspólne treningi — mówi Piotr Orczyk, przyjmujący PGE Skry Bełchatów.

- Aspekt edukacyjny naszego klubu jest wpisany w naszą misję i stanowi podstawę naszych działań. Teraz możemy to jeszcze bardziej zaakcentować, bo mimo że musimy zostać w domu, nie zapominamy o sporcie i podtrzymaniu kondycji fizycznej. Siatkarze PGE Skry wiedzą o tym doskonale i chętnie podzielą się swoim doświadczeniem z innymi. Cieszę się, że zostaliśmy zaproszeni do takiego projektu i ćwiczenia z mistrzami świata czy medalistami Ligi Mistrzów przyczynią się do aktywnego spędzania czasu podczas kwarantanny - dodaje Konrad Piechocki, prezes KPS Skry Bełchatów.

???? Dlaczego Mariusz Wlazły - Official profile ćwiczy na naszym FP? Ponieważ zaczynamy cykl treningów z siatkarzami PGE...

Opublikowany przez Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna Wtorek, 14 kwietnia 2020

Siatkarze PGE Skry Bełchatów dbają o kondycję także będąc w domach. Codziennie kilka godzin poświęcają na trening, który pozwoli im utrzymać formę i powrócić na boiska, gdy epidemia się zakończy. Ćwiczenia, które prezentują, w ich wykonaniu mogą wydawać się łatwe. Natomiast dla osób znajdujących się na początku swojej drogi do poprawy formy mogą być męczące. Dlatego, jak doradzają organizatorzy akcji, w razie potrzeby można pomijać niektóre ćwiczenia bądź wykonywać w mniejszej ilości powtórzeń - to pozwoli uniknąć niepotrzebnych urazów.

Link do profilu, na którym będzie można oglądać ćwiczenia znajduje się --> TUTAJ.

Pierwszy trening dzisiaj o godz. 18.

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1076762 odwiedzin