GKS Bełchatów szybko na boisko nie wyjdzie. Kolejne dwie kolejki odwołane

2020-03-16 21:22:32

GKS Bełchatów szybko na boisko nie wyjdzie. Kolejne dwie kolejki odwołane

Polski Związek Piłki Nożnej odwołał dwie następne kolejki Fortuna 1. Ligi. Podobnie jak spotkania z Sandecją Nowy Sącz, tak i pojedynków z Chrobrym Głogów i Zagłębiem Sosnowiec GKS Bełchatów w najbliższym czasie nie rozegra. Piłkarze "Bruntanych" zawiesili treningi.

Piłkarze GKS Bełchatów dostali indywidualne rozpiski i mają w miarę możliwości samodzielnie pracować nad podtrzymaniem zdolności motorycznych. Kiedy "Brunatni" powrócą do treningów na razie nie wiadomo. Tak, jak nie wiadomo kiedy wznowione zostaną rozgrywki.

Po tym jak odwołano zaplanowaną na miniony weekend 23. kolejkę Fortuna 1. Ligi, w ramach której GKS miał grać u siebie z Sandecją Nowy Sącz, PZPN odwołał dwie następne kolejki, tj. 24. (GKS miał grać na wyjeździe z Chrobrym Głogów) i 25. (Zagłębie Sosnowiec).

- Mając na uwadze aktualną sytuację związaną z rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium Polski, Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że mecze 24. i 25. kolejki Fortuna I ligi oraz II ligi zostają odwołane i odbędą się w najbliższym możliwym terminie - napisano w komunikacie PZPN.

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1032118 odwiedzin