Torfiorze z medalami Grand Prix Polski w BJJ

2020-03-10 21:43:04

Pięć medali w tym dwa złote wywalczyli reprezentanci GKS Torfiorze w 7. Grand Prix Polski w brazylijskim jiu-jitsu. Zawody odbyły się w Mińsku Mazowieckim.

Do walk przystąpiło ponad 800 zawodniczek i zawodników, w tym sześcioro reprezentantów bełchatowskiego klubu. Torfiorze spisali się bardzo dobrze, pięciokrotnie stając na podium.

Złote medale wywalczyli Krzysztof Kostrzewa i Tomasz Rośniak, dla którego był to bardzo udany debiut. Pierwszy start, okraszony brązowymi medalami zaliczyli też Julia Mańkiewicz i Łukasz Galoch. W podwójnej roli wystąpił też Ariel Kamecki, jako trener, ale też zawodnik kategorii masters, w której wywalczył srebro.

Torfiorzy Team reprezentowali:
- Krzysztof Kostrzewa złoty medal; kat. Master I; pas biały; Open,
- Tomasz Rośniak złoty medal; kat. Masters III; pas biały; - 82,3 kg,
- Julia Mańkiewicz brązowy medal; kat. dziewczynki 13-14 l.; pas biały; - 55 kg,
- Łukasz Galoch brązowy medal; kat. Masters II; pas biały; - 94.3 kg
- Weronika Grzelak, kat. adult ; biał pas; - 66 kg,
- Ariel Kamecki w podwójnej roli trenera i zawodnika srebrny medal; kat. Masters II; pas purpurowy; - 88 kg.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1032140 odwiedzin