GKS Bełchatów przegrał z Odrą Opole

2020-03-06 21:37:53

GKS Bełchatów przegrał z Odrą Opole

GKS Bełchatów przegrał w drugim wiosennym meczu na wyjeździe z Odrą Opole. Jedynego gola dla gospodarzy strzelił były giekaesiak Krzysztof Janus.

Po mało ciekawej, toczącej się głównie w środku pola, pierwszej połowie, więcej działo się w drugiej odsłonie gry. Odra Opole, widząca w GKS Bełchatów rywala w walce o utrzymanie w Fortuna 1. Lidze, zaatakowała śmielej. Ale bełchatowianie też mieli swoje szanse, za sprawą Adriana Małachowskiego, czy Przemysława Zdybowicza.

Bliski strzelenia gola dla Odry był ex-giekaesiak Arkadiusz Piech. Zrobił to jednak inny były piłkarz "Brunatnych" Krzysztof Janus, który dobił strzał po interwencji Pawła Lenarcika.

Znajdująca się na 16., pierwszej spadkowej lokacie Odra zbliżyła się do GKS na odległość zaldwie dwóch punktów. O to, by nie zjechać w odmęty strefy spadkowej GKS powalczy w najbliższym meczu. W sobotę, w Bełchatowie rywalem "Brunatnych" będzie Sandecja Nowy Sącz.

Odra Opole - GKS Bełchatów 1:0 (0:0)
1:0 Krzysztof Janus (68’)

Odra Opole: Mateusz Kuchta - Kacper Tabiś, Mateusz Kamiński, Mateusz Wypych,  Patryk Janasik - Dawid Błanik (66’ Tomas Mikinić), Miłosz Trojak, Mateusz Czyżycki, Szymon Skrzypczak (65’ Witalij Fedotow), Krzysztof Janus -  Arkadiusz Piech (88’ Jarosław Czernysz)

GKS Bełchatów: Paweł Lenarcik - Marcin Sierczyński, Marcin Grolik, Mariusz Magiera, Mateusz Szymorek - Bartosz Biel (82’ Dawid Flaszka),  Mikołaj Grzelak, Adrian Małachowski, Bartłomiej Bartosiak (72’ Viktor Putin), Krzysztof Wołkowicz - Przemysław Zdybowicz.

żółte kartki: Janus, Kamiński, Fedotow - Wołkowicz, Bartosiak.

fot. archiwum - Piotr Tokarczyk / fotopiotr

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1032143 odwiedzin