Reprezentanci SKT Silla Bełchatów z medalami mistrzostw Wielkopolski

2020-03-06 16:26:44

Reprezentanci SKT Silla Bełchatów z medalami mistrzostw Wielkopolski

Reprezentanci SKT Silla Bełchatów z czterema medalami wrócili z 9. edycji Mistrzostw Wielkopolski Taekwon-do ITF, które odbyły się w Ostrowie Wielkopolskim.

Mistrzostwa Wielkopolski zorganizował Sportowy Klub Taekwon-do Silla, którego sekcja mieści się też w Bełchatowie. W zawodach wzięło udział ok. 400 zawodniczek i zawodników z województw wielkopolskiego, łódzkiego, dolnośląskiego i lubuskiego.

- Nasi zawodnicy spisali się na medal - mówi Łukasz Chmielewski, trener klubu w Bełchatowie. - Rywalizacja była zacięta, każdy z nich wykazał się odwagą, determinacją oraz ogromną wiedzą dotyczącą zasad trenowanej sztuki walki.

Reprezentanci SKT Silla Bełchatów sięgnęli po cztery medale:
* Kinga Banaszczyk – 1 miejsce – kategoria: walki semi-contact
* Igor Dziedziczak – 2 miejsce – kategoria: walki semi-hogo oraz 2 miejsce – kategoria: techniki specjalne
* Nadia Milczak – 3 miejsce – kategoria: walki semi-hogo.

W zawodach uczestniczyli również Jakub Wojtyczka oraz Adam Żytkiewicz, którym niestety nie udało się wywalczyć medali. Zdobyli oni jednak nowe doświadczenie, które z pewnością będzie wykorzystane przez nich w kolejnych sportowych spotkaniach Taekwon-do.

- Wszystkich zawodnikom serdecznie gratulujemy, jesteśmy ze wszystkich naszych ćwiczących bardzo dumni i życzymy dalszych sukcesów na drodze sportowej - podkreśla trener Chmielewski.

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1032164 odwiedzin