GKS Bełchatów obecny na Grad Derbi w Madrycie!

2020-03-02 00:25:34

GKS Bełchatów obecny na Grad Derbi w Madrycie!

GKS Bełchatów obecny na El Clasico! Brzmi to jak fantasmagoria, ale podczas wczorajszego meczu Realu Madryt z Barceloną pojawił się akcent związany z klubem ze Sportowej. Wszystko za sprawą Bożydara Iwanowa, znanego komentatora Polsat Sport. Dziennikarze tej stacji wsparli bełchatowski klub wobec jego kłopotów finansowych.

W miniony weekend wystartowała Fortuna 1. Liga. Z udziałem GKS Bełchatów, choć wobec kłopotów finansowych klubu, nie było to takie oczywiste. "Brunatni" w pierwszym meczu bezbramkowo zremisowali z GKS 1962 Jastrzębie [więcej tutaj].

Ale cały piłkarski świat w ten weekend patrzył na wczorajsze El Clasico, czyli hiszpańskie Gran Derbi. Na Estadio Santiago Bernabeu Real Madryt zmierzył się z FC Barceloną. Niejeden kibic "Brunatnych" zapewne oglądał to starcie. W szatni GKS od dawna zresztą też funkcjonuje podział na tych, którzy sprzyjają "Blaugranie" i tych wspierających "Los Blancos".

GKS Bełchatów w stolicy Hiszpanii był obecny za sprawą Bożydara Iwanowa. Znany komentator Polsat Sport zabrał na mecz koszulkę GKS, w jej białej wersji, nawiązującej do barw Realu. W ten sposób udzielił wsparcia GKS walczącemu z finansowymi kłopotami. Akcję ratowania GKS przed upadkiem wsparli też inni komentatorzy piłkarscy Polsat Sport - Marcin Feddek i Roman Kołtoń.

Przypomnijmy, że mecze Fortuna 1. Ligi można oglądać właśnie w Polsacie Sport. Zobaczcie filmik dedykowany GKS:

Acha, jeśli są tacy, którzy jeszcze nie wiedzą, to w El Clasico Real niestety pokonał Barçę 2:0.

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1032075 odwiedzin